Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Meteorologs par to, kur gaidāma vislabākā līgošana

Vislabākais laiks līgošanai šogad būs Vidzemes rietumos un Zemgalē, kur pastāv vislielākā iespēja, ka nelīs, to intervijā laikrakstam «Diena» pastāstījis meteorologs Toms Bricis.

Viņš norādījis, ka lietus, kas būs Līgodienā, ies uz austrumiem un vakarā būs Latgalē, bet Jāņu dienas rītā līs Kurzemē.

Uz jautājumu, kurp Jāņos labāk nebraukt, viņš atbild, ka tādas vietas nav. «Tik slikts laiks, ka vispār labāk nebraukt, nebūs vērojams nevienā vietā Latvijā. Ir bijuši ekstrēmi Jāņi — ar gandrīz mīnus grādiem, vētrām un applūšanām, bet ne šogad.»

Bricis pastāstījis, ka jūnija sākums bija neparasti auksts un lietains, bet kopumā šī varētu būt parasta Latvijas vasara.

«Mums gan tā liksies pavēsa, jo divas pēdējās vasaras pieradināja pie liela karstuma. Šovasar karstuma un sausuma viļņi netiek prognozēti, taču ilgtermiņa prognozes mēdz būt ļoti neprecīzas,» tā Bricis.