Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Gārbere pauž gandarījumu un pateicību par Latvijā pavadītajiem gadiem

Aizejošā ASV vēstniece Latvijā Džūdita Gārbere ir gandarīta un pateicīga par Latvijā pavadītajiem gadiem, tomēr nožēlo, ka nav vēl vairāk iepazinusies ar latviešu valodu un kultūru, lai gan apguvusi latviešu valodu sarunvalodas līmenī.

Gārbere norādīja, ka pēdējā laikā saistībā ar ASV neatkarības dienas svinēšanu Latvijā ieradusies līdz šim lielākā amerikāņu uzņēmēju delegācija, lai iepazītos ar investīciju vidi Latvijā. Viņa šodien, kopā ar uzņēmējiem piedaloties Latvijas Investīciju attīstības aģentūras (LIAA) pasākumā, bijusi priecīga konstatēt, ka 20% no potenciālajiem LIAA pieteiktajiem investīciju projektiem saistīti ar amerikāņu kompānijām.

Latvijas ekonomikā saskatāmas pozitīvas tendences, sacīja Gārbere.

Preses konferencē Gārbere kavējās atmiņās par patīkamiem personīgas dabas brīžiem Latvijā, minot, ka viņa gandrīz katru rītu centusies doties skrējienā vai pastaigā gar jūrmalu, un piebilstot, ka viņai sevišķi patikusi Latvijas daba.

Gārbere savus pienākumus Latvijā beigs pildīt šovasar.