Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Motofrīstaila sportists Aleksandrovičs izpildīs līdz šim neīstenotu priekšnesumu

Latvijā pazīstamais motofrīstaila sportists Mārtiņš Aleksandrovičs izpildīs līdz šim neīstenotu triku - 40 metrus garu lēcienu pāri 25 metrus augstai skatuvei.

Aleksandrovičs laikā no 19. līdz 22. jūlijam piedalīsies motofrīstaila festivālā «Monster Energy», kas norisināsies Nīderlandē.

Festivālā piedalīsies tādi pazīstami sportisti kā beļģis Vilijams van den Pute un amerikānis Edams Džounss, kā arī citi motofrīstaila disciplīnas pārstāvji.

Festivāls ir īpašas ievērības cienīgs, jo Aleksandrovičs kopā ar van den Puti izpildīs iespaidīgu un līdz šim neīstenotu triku - 40 metrus garu lēcienu pāri 25 metrus augstai skatuvei.

Plānots, ka festivālu apmeklēs 150 000 skatītāju, kas sniegs iespēju Aleksandroviča un Latvijas vārdam izskanēt plašā motofrīstaila cienītāju lokā visā pasaulē.

«Man ir patiess gods izpildīt vienu no pasākuma nozīmīgākajiem priekšnesumiem,» par gaidāmo festivālu izteicās Aleksandrovičs. «Neviens nekad neko tādu nav darījis, bet, liekot lietā manu 20 gadu profesionālā motokrosa pieredzi, es ticu un zinu, ka spēšu to īstenot.»

Kā ziņots, 2010. gadā Aleksandrovičs kļuva par pirmo latvieti motokrosa vēsturē, kurš sekmīgi veicis atmugurisko salto jeb backflip. Tas viņam izdevās Rīgā notikušajā Starptautiskās Motosporta federācijas (FIM) motofrīstaila (FMX) pasaules čempionāta posmā.