Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Varonīgi glābjot māsiņu, iet bojā septiņus gadus veca meitene

Septiņus gadus veca meitene Krievijā, glābjot jaunāko māsiņu no notriekšanas, pati gājusi bojā.

Kā ziņo Krievijas mediji, septiņus gadus vecā meitene ieraudzījusi, ka viņu virzienā lielā ātrumā traucas automašīna, tāpēc mazo māsiņu nogrūdusi no bērnu velosipēda. Šis solis bija liktenīgs pašai glābējai, jo automašīna viņu notrieca.

«Pārnākot mājās no darba, ieraudzīju, ka uz ielas sanākuši cilvēki, policija. Nolēmu iziet un paskatīties, kas noticis, varbūt kādam vajadzīga palīdzība,» stāstījusi meiteņu vecmamma. «Kad piegāju klāt, ieraudzīju, ka tur bezsamaņā guļ mana meita un abas mazmeitas. Viss bija noliets asinīm,» stāstījusi sieviete.

Tiek ziņots, ka 30 gadus veco Žannu un viņas meitas notriecis Volgogradas izmeklētājs Aleksandrs Burdenko. Sieviete ar bērniem gājusi pāri ielai, taču tajā brīdī virsū traukusies automašīna.

Aculiecinieks pastāstīja, ka pirmā triecienu saņēmusi māte, savukārt vecākā meita paguvusi jaunāko nogrūst no velosipēda, izglābjot jaunāko māsu.

Māte un izglābtā meita šobrīd atrodas reanimācijā, bet vecākā meita nomira ceļā uz slimnīcu.