Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Nirburgringas trase piesaka bankrotu

Leģendārā Vācijas trase, kuras līkumotie ceļi ir palīdzējuši radīt neskaitāmus rekordus, sasniegumus un arī baisas avārijas ir pieteikusi bankrotu. Pati trase pieder Vācijas valdībai, taču tās operators «Nürburgring GmbH» ir nonācis 413 miljonu eiro lielos parādos.

Lai gan trasē ik dienas savu adrenalīna devu meklē jaudīgu auto īpašnieki ar to vien nepietiek, lai nomaksātu milzīgos kredītus, kuri paņemti Vācijas «Rhineland-Palatinate» bankā. Lielās kredītsaistības tika paņemtas ar nolūku paplašināt trases darbību, kā rezultātā tika uzcelts atpūtas komplekss ar viesnīcām un atrakciju parku, kas diemžēl neattaisnoja liktās cerības un apmeklētāju pieplūdums nav pietiekoši liels.

Šobrīd trases nākotne vēl nav skaidra un visi ieplānotie pasākumi līdz šī gada beigām netiks atcelti. Trases operatora «Nürburgring GmbH» vadība izteica cerību, ka tai izdosies atrast jaunu investoru vai pat jaunu trases pircēju.