Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Madonna: Zinu, ka esmu ļoti sadusmojusi Marinu Lepēnu

Amerikāņu popdīva Madonna slavē Francijas toleranci pret minoritātēm un zina, ka labējo līdere Marina Lepēna «ļoti dusmojas» par provokatīvo video. 

«Es zinu, ka esmu ļoti sadusmojusi kādu Marinu Lepēnu. Mans mērķis nav iegūt ienaidniekus,» dziedātāja ceturtdien teica 2700 faniem, kas bija pulcējušies uz viņas koncertu Parīzē.

Francijas galēji labējā partija «Nacionālā fronte» (FN) šomēnes draudēja iesūdzēt Madonnu tiesā par kādā citā koncertā Parīzē demonstrētu videoklipu, kurā tās līdere Lepēna redzama ar svastiku uz pieres.

Dziesmas «Nobody Knows Me» laikā demonstrētajam attēlam sekoja fotogrāfija, kurā bija redzams nacistu līderim Ādolfam Hitleram līdzīgs vīrietis.

Madonna slavēja Francijā valdošo toleranci pret etniskajām minoritātēm. «Agrāk afroamerikāņu māksliniekiem nebija ļauts uzstāties Amerikā, bet Francija viņus sagaidīja atplestām rokām,» viņa teica. «Džozefīne Beikere, Čārlijs Pārkers un citi cilvēki ar atšķirīgu ādas krāsu, minoritātes Francijā jutās gaidītas.»

«Ja mēs nemācīsimies no vēstures, mēs to atkārtosim. Tāpēc nākamreiz, kad vēlies norādīt uz kādu ar pirkstu un vainot viņu savās problēmās, norādi pats uz sevi,» viņa sacīja.

Madonnas uzstāšanās ilga vien nepilnu stundu, tāpēc tās beigās izskanēja klausītāju dusmu kliedzieni.