Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Smagi piekauj puisi; notikušā videomateriāli mīklaini pazūd

Tukumā kāds smagi piekauts puisis atdūries pret policijas vienaldzību un neizprotamu faktu - kārtības sargi paziņojuši, ka videonovērošanas kameras incidenta vietā tieši incidenta dienās neesot darbojušās, tāpēc neesot iespējams pārliecināties par puiša stāstītā patiesumu, vēsta «Neatkarīgā».

Incidents noticis 14.jūlijā pulksten 3 no rīta, kad Kristaps Roze ar draugiem devās mājās pēc kafejnīcas apmeklējuma. Laukumā Tukuma centrā Kaspars noliecās, lai sasietu atrisušās kurpju auklas, draugi devās tālāk.Pēkšņi viņam uzbruka kāds vīrietis, kurā, pēc Kaspara teiktā, viņš esot atpazinis kāda Tukuma policista brāli.

Pēc piekaušanas Kristapam tika konstatēti smagi savainojumi - vairākās vietās lauzts žoklis, deguna kauls, zilumi un smadzeņu satricinājums.Nesaprotami šķitis tas, ka pēc incidenta piebraukusi pašvaldības policijas mašīna, bet neviens pat nepiedāvājis palīdzību – puisis pats saviem spēkiem nokļuvis mājās, kas ir četrus kilometrus no pilsētas centra. Kristaps nogādāts slimnīcā, kur viņam tika veikta žokļa operācija un sašūtas brūces.

Kristapa ģimene vēlējās noskaidrot patiesību, taču Valsts policijas Zemgales reģionālajā pārvaldes Tukuma iecirknī noskaidrojās, kas videokameras, kuru serveris ir Tukuma pašvaldības policijā, nedarbojušās no 13. jūlija pulksten 9 vakarā līdz 16. jūlija rītam. Roze uzskata, ka videoierakstus kāds izdzēsis.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes (VP ZRP) pārstāve Ieva Sietniece uz «Neatkarīgās» jautājumiem par notikušo atbildējusi ļoti īsi, nekomentēdama videoieraksta neesamību un šo gadījumu: «Informēju, ka VP ZRP Tukuma iecirknī sākts kriminālprocess, kurā notiek pirmstiesas izmeklēšana, tiek veiktas procesuālās darbības liecinieku un citu personu nopratināšanā. Pretenziju gadījumā personai ar rakstisku iesniegumu jāvēršas policijā.»