Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Liepājā slēgta satiksme Drāšu un Brīvības ielu krustojumā

Sakarā ar Zirņu – Ganību ielu rekonstrukcijas projekta gaitu un pieslēguma Zemnieku ielai izbūves (Dienvidu pieslēgums Liepājas ostai) darbiem, no 25. jūlija satiksmei ir slēgts Drāšu un Brīvības ielas krustojums. Satiksme šajā posmā būs slēgta līdz 2012. gada 6. augustam, portālu «Apollo» informēja Aigars Štāls, SIA «Komunālā pārvalde» sabiedrisko attiecību speciālists.

Pašvaldība ir uzdevusi celtniecības darbu veicējam SIA «BINDERS» slēgtā krustojuma tuvumā (abos slēgtās ielas galos) izvietot informāciju par sevi, par rekonstrukcijas un posma slēgšanas termiņiem, kā arī ar atbildīgo personu telefonu numuriem, lai nepieciešamības gadījumā ikvienam iedzīvotājam būtu iespēja ar uzņēmuma pārstāvjiem sazināties.

Būvuzņēmējam ir jānodrošina apstākļi, lai zemes gabaliem varētu piekļūt to īpašnieki un operatīvais transports.

Pašvaldība atļauju slēgt minēto ielu posmus ir izdevusi saskaņā ar 2006. gada 8. jūnija saistošajiem noteikumiem «Liepājas pilsētas īpašumu, teritoriju uzturēšanas un sabiedriskās kārtības noteikumi».