Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Liepājā slēgta satiksme Uliha ielas posmā

Sakarā ar pilsētas apgaismojuma sistēmas rekonstrukcijas projekta ietvaros uzsāktajiem darbiem Liepājā, Uliha ielā, no 26. jūlija satiksmei ir slēgts Uliha ielas posms no Kūrmājas prospekta līdz Roņu ielai. Satiksme šajā posmā būs slēgta līdz 2012. gada 30. novembrim, portālu «Apollo» informēja Aigars Štāls, SIA «Komunālā pārvalde» sabiedrisko attiecību speciālists.

Pašvaldība ir uzdevusi celtniecības darbu veicējam SIA «Ostas celtnieks» slēgtā ielas posma tuvumā (abos slēgtās ielas galos) izvietot informāciju par sevi, par rekonstrukcijas un posma slēgšanas termiņiem, kā arī ar atbildīgo personu telefonu numuriem, lai nepieciešamības gadījumā ikvienam iedzīvotājam būtu iespēja ar uzņēmuma pārstāvjiem sazināties.

Būvuzņēmējam ir jānodrošina apstākļi, lai zemes gabaliem varētu piekļūt to īpašnieki un operatīvais transports.

Pašvaldība atļauju slēgt minēto ielu posmus ir izdevusi saskaņā ar 2006. gada 8. jūnija saistošajiem noteikumiem «Liepājas pilsētas īpašumu, teritoriju uzturēšanas un sabiedriskās kārtības noteikumi».