Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Saeimas darbiniekiem atalgojumā šogad jau izmaksāti gandrīz 2 miljoni latu

Saeimas kancelejas un citu Saeimas struktūrvienību darbinieku atalgojumā pirms nodokļu samaksas šā gada pirmajos sešos mēnešos izmaksāts 1,91 miljons latu, aģentūru BNS informēja Saeimas Preses dienestā.

Saeimā kopumā ir 454 štata vienības, ieskaitot deputātu palīgus un apkalpojošo personālu.

Jūnijā atalgojumā Saeimas darbiniekiem izmaksāti 397 448 lati, kas ir būtisks pieaugums salīdzinājumā ar maiju, kad atalgojumā izmaksāti 311 628 lati. Preses dienestā paskaidroja, ka jūnijā darbiniekiem izmaksātais atalgojums pieaudzis, jo izmaksātas atvaļinājuma naudas darbiniekiem, kuri devās brīvdienās.

Saeimas darbinieku algas fonds 2012.gadā ir 3,778 miljoni latu, kas ir 39% no kopējā Saeimas budžeta šogad 9,663 miljonu latu apmērā.

Jau ziņots, ka šogad pirmajā pusgadā Saeimas deputāti atalgojumā pirms nodokļu samaksas saņēmuši 932 tūkstošus latu, liecina Saeimas mājaslapā pieejamie statistikas dati. Savukārt jūnijā deputātiem atalgojumā izmaksātā summa pirms nodokļu samaksas ir nedaudz vairāk kā 154 tūkstoši latu.