Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Šonakt plānots pieslēgties jaunajam ūdensvadam Ķempes ielā

Jaunās tramvaja līnijas izbūves projekta ietvaros sekmīgi pabeigta ievērojama ūdensvada rekonstrukcijas daļa Ķempes ielā. Jauns ūdensvads izbūvēts  posmos no Ganību ielas līdz Reiņa Meža ielai, savukārt darbi turpinās posmā no Ugāles ielas līdz Rojas ielai, portālu «Apollo» informēja Liepājas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas vadītāja Zane Ģirne.

«Liepājas Ūdens» ūdensapgādes nozares vadītājs Māris Eglijs informē, ka tramvaja līnijas izbūves gaitā pilnībā tiks atjaunots ūdensvads un kanalizācijas sistēma visā Ķempes ielā. Tas dos iespēju pilsētas iedzīvotājiem piegādāt ūdeni labākā kvalitātē kā līdz šim.

Naktī no 9. augusta plkst. 23.00 līdz 10. augusta plkst. 5.00 plānots pieslēgties jaunizbūvētajam ūdensvadam, līdz ar to dzīvojamā rajonā, ko ietver Ganību, Vaiņodes, Cieceres un Dunikas ielas, tiks uz laiku pārtraukta ūdens padeve.

«Jau iepriekš gribu pateikties iedzīvotājiem par sapratni un aicināt neatstāt vaļā ūdens krānus, gaidot ūdens padeves atjaunošanos, tādējādi riskējot applūdināt kaimiņus. Ūdens piektdienas rītā būs,» iedzīvotājiem sola Māris Eglijs.

Uzziņai: Jaunas tramvaja līnijas izbūve Liepājā notiek ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) līdzfinansējumu 85% apjomā no kopējās projekta naudas, atlikušos 15% no kopējās summas nodrošina uzņēmums «Liepājas tramvajs».

Jaunā līnija virzīsies pa Tukuma ielas posmu no Klaipēdas ielas līdz Ventas ielai, pa Ventas ielu - posmā no Tukuma ielas līdz Ganību ielai, pa Ķempes ielu un noslēgsies ar apli Slapjajā ielā. Kopumā jaunajā posmā tiks izvietotas piecas pieturas.