Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Ātruma festivālā «SEB līzinga Drošas Braukšanas skola» izglītos apmeklētājus

No 23. līdz 26. augustam Liepājā un tās apkaimē norisināsies Ātruma festivāls «Rallijs Kurzeme 2012». Paralēli daudzveidīgajai Ātruma festivāla programmai, ikgadēji Liepājā norisināsies arī dažādas informatīvi izglītojošas aktivitātes, tajā skaitā veiklības braucieni. Festivāla saturs katru gadu tiek papildināts, lai nodrošinātu aizraujošas iespējas ne tikai auto sporta mīļiem, bet arī ikvienam liepājniekam un pilsētas viesim.

Arī šogad festivāla ietvaros aktīvi darbosies «SEB līzinga Drošas Braukšanas skolas» instruktori un pasniedzēji, lai ikvienam interesentam sniegtu padomus un informāciju par drošu, pareizu un ekonomisku braukšanu. Apmeklētāji varēs pārbaudīt savas prasmes veiklības braucienos, izmantot auto simulatoru un piedalīties citos improvizētos uzdevumos, piemēram, pārbaudīt redzes reakcijas spējas un startēt dažādās stafetēs.

«SEB līzinga» vadītāja Latvijā Nellija Kočanova stāsta: «Ātrums un drošība šķiet savstarpēji nesavienojami jēdzieni. Ātrums sniedz azartu un adrenalīnu, ko šajās dienās speciāli izveidotās trasēs izbaudīs šādam braucienam speciāli apmācīti un sagatavoti autobraucēji. Mēs skatītāju rindās jūtam līdzi saviem ātruma favorītiem, taču nedrīkstam aizmirst, ka ārpus šīs trases pilsētas ielās valda citi likumi, lai pasargātu mūs pašus un pārējos satiksmes dalībniekus no nevajadzīgiem pārsteigumiem. Tieši tāpēc arī šogad «SEB līzings» kopā ar «Drošas Braukšanas skolu» Ātruma festivāla ietvaros izglīto autobraucējus par drošu un tajā pašā laikā ekonomisku braukšanu, dodot iespēju pārliecināties par savas braukšanas prasmēm arī dažādos veiklības braucienu pārbaudījumos.»