Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Krājbankas» jahta nosolīta par summu, kas pārsniedz sākumcenu

Likvidējamajai AS «Latvijas Krājbanka» piederošā tērauda motorjahta «The Highlander» otrdien izsolīta par summu, kas pārsniedz noteikto sākumcenu - 530 281,44 latus.

Precīzu summu, par kādu pretendents iegādājās motorjahtu, bankas maksātnespējas administrators publiskos, tiklīdz kontā tiks pārskaitīta nauda un darījums reāli būs noticis, biznesa portālu «Nozare.lv» informēja maksātnespējas administratora «KPMG Baltics» sabiedrisko attiecību konsultants Oskars Fīrmanis.

Jahtas izsolē šodien piedalījās divi dalībnieki, viens no tiem jahtu nosolīja.

Jahta būvēta 1967.gadā. Patlaban tā atrodas jahtu centrā «Ocean Marine Yacht Center» Portsmutā, Virdžinijā, ASV, un ir neejošā tehniskā stāvoklī.

Jau ziņots, ka Rīgas apgabaltiesa 8.maijā nolēma sākt «Latvijas Krājbankas» bankrotu. Lēmums nav pārsūdzams. Bankrotu lūdza sākt «Latvijas Krājbankas» administrators - revīzijas kompānija «KPMG Baltics», kas secināja, ka neviens no četriem saņemtajiem bankas sanācijas priekšlikumiem nav praktiski realizējams. Arī Finanšu un kapitāla tirgus komisija apstiprināja bankrota procedūru kā bankas maksātnespējas risinājumu.

Šomēnes izsludinātas arī vairāku «Latvijas Krājbankai» piederošu transportlīdzekļu un vairāku bankai piederošu nekustamo īpašumu Jūrmalā un Rīgā izsoles.