Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Noteikti satiksmes ierobežojumi «Prāta vētras» koncertu laikā

Rīgas domes Satiksmes departaments vērš transportlīdzekļu vadītāju uzmanību, ka sakarā ar grupas «Prāta Vētra» koncertiem «Skonto» stadionā, 17. un 18.augustā ir noteikti vairāki satiksmes ierobežojumi.

Transportlīdzekļu satiksmei no 17.augusta plkst.17.00 līdz 18.augusta plkst.1.00 un no 18.augusta plkst.17.00 līdz 19.augsta plkst.1.00 tiks slēgta Hanzas iela posmā no Strēlnieku ielas līdz Vesetas ielai un Emīļa Melngaiļa iela posmā no Zaļās ielas līdz Strēlnieku ielai, savukārt Antonijas ielā posmā no Dzirnavu ielas līdz Emīla Melngaiļa ielai tiks organizēta divvirzienu transportlīdzekļu satiksme.

Minētie satiksmes kustības ierobežojumi neattiecas uz operatīvo transportu un iedzīvotāju un uzņēmumu, kuri atrodas iepriekš minētās ielās un ielu posmos, transportlīdzekļu piebraukšanu dzīves vietai vai uzņēmumam, transportlīdzekļiem ar koncerta rīkotāju izsniegtajām caurlaidēm un transportlīdzekļiem ar speciālām caurlaidēm novietošanai maksas autostāvvietā.

Koncertu organizatoriem uzdots nodrošinās ceļu satiksmes drošību un sabiedrisko kārtību pasākuma vietā norādītajā laikā.