Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Foto: «Krājbankas» lepnās automašīnas gaida izsoli

Trešdien, 22.augustā, notiks divu «Latvijas Krājbankas» meitasuzņēmumam SIA «Krājinvestīcijas» piederošu automašīnu - «Lamborghini» un BMW - labprātīgas izsoles.

22.augustā plkst.14 tiks izsolīta automašīna «Lamborghini Gallardo», tās sākumcena ir 100 000 eiro (70 280 lati). Savukārt plkst.14.40 tiks izsolīta automašīna «BMW Alpina B12», automašīnas sākumcena - 65 600 eiro (46 100 latu). Izsoles notiks Jāņa Daliņa ielā 15. Pretendentam, kas vēlas iegādāties automašīnu, līdz izsoles dienai jāsamaksā transportlīdzekļa pirkuma nodrošinājums 10% apmērā no izsoles sākumcenas.

Jau ziņots, ka Rīgas apgabaltiesa 8.maijā nolēma sākt «Latvijas Krājbankas» bankrotu. Lēmums nav pārsūdzams. Bankrotu lūdza sākt «Latvijas Krājbankas» administrators - revīzijas kompānija «KPMG Baltics», kas secināja, ka neviens no četriem saņemtajiem bankas sanācijas priekšlikumiem nav praktiski realizējams. Arī Finanšu un kapitāla tirgus komisija apstiprināja bankrota procedūru kā bankas maksātnespējas risinājumu.