Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Liene Candy dēla istabu pārvērš par drēbju skapi

Ciemos pie Lienes Candy jeb Lienes Greifānes bijis žurnāls «Privātā Dzīve». Dziedātāja izrādījusi savus mājvietu Ķīpsalā un atklājusi interesantu faktu par to kā viņa tikusi pie atsevišķas istabas saviem tērpiem un kurpēm.

Lienes tagadējais «skapis» bijis dēla Sebastiana istaba, tomēr viņš tajā uzturējies ļoti reti. Kādu dienu Liene dēlam sacījusi, ka - ja dēls neieiešot istabā divas dienas - tad tā tikšot pārveidota par drēbju skapi. Acīmredzot, šis nosacījums īstenojies un, nu, Lienes tērpiem, skatuves kostīmiem un kurpēm ir atsevišķa istaba.

Liene «PDz» arī atklājusi, ka viņai ļoti patīkot kurpes, tādēļ tām gribētu atvēlēt īpašu vietu. Visbiežāk apavus viņa iegādājoties Amerikā.

Skatuves māksliniece atklāj, ka, ja kāds apavu pāris iepatīkas, tad cenai nozīme esot vienīgi tad, ja tā pārsniedzot 300 dolārus. Parasti Liene Candy iegādājas 100 līdz 150 dolārus vērtas kurpes. Tomēr kolekcijā esot gan dārgākas, gan kurpes par 40 dolāriem.

Liene «PDz» stāsta, ka ar naudu neesot jāmētājas. Viņa esot taupīga, tomēr mēdzot sevi palutināt.