Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Skandi Motors» pērn spējis nopelnīt tuvu miljonam latu

«Hyundai», «Nissan» un «Mitsubishi» oficiālais dīleris Latvijā SIA «Skandi Motors» pēc 499 389 latu zaudējumiem 2010.gadā pērn spējis nopelnīt 902 279 latus, liecina SIA «Firmas.lv» informācija. 2009.gadā kompānijas zaudējumi bija 511 218 lati.

Ievērojami - par 108% - audzis arī «Skandi Motors» apgrozījums: no 13,5 miljoniem latu 2010.gadā līdz 28,15 miljoniem latu pērn. 2009.gadā uzņēmuma apgrozījums bija 9,2 miljoni latu.

«Skandi Motors» vadības ziņojumā labie finanšu rezultāti skaidroti ar jaunu auto pārdošanas strauju atdzīvošanos - salīdzinājumā ar 2010.gadu pērn tas esot audzis par 78%.

Tāpat veiksmes pamatā bijusi spēja ātri pielāgoties izmaiņām tirgū, piemēram, 2011.gada martā Japānā notikusī zemestrīce lika saprast, ka konkurentiem pieejamo auto skaits būs ierobežots, tāpēc «Skandi Motors» pārorientējis naudas resursus uz visu pārstāvēto auto zīmolu pieejamo auto iegādi un nodrošināšanu krājumos. Tas ļāvis veikt aktīvu pārdošanu ar normāliem uzcenojumiem. «Skandi Motors» arī izdevies nostabilizēt iepriekšējo gadu straujo kritumu pēcpārdošanas sadaļā.

Šogad uzņēmums apņēmies paplašināt salonu, lai varētu prezentēt vairāk «Nissan» markas automašīnu, kuru pārdošanas apjomi ir līdzīgi «Mitsubishi» daļai.