Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Nedēļas horoskops: 25. februāris – 3. marts

Nedēļas horoskops: 25. februāris – 3. marts

 • Auns: Visnotaļ veiksmīga un panākumiem bagāta nedēļa. Iespējams, nedēļas pirmās dienas tieksies nokārtot kādus senus parādus, risināsi privātas dabas jautājumus. Nav izslēgts, ka lūgsi piedošanu kādam sev tuvam cilvēkam. Darbīgajiem Auniem pastāv lieliskas iespējas kāpties augstāk pa karjeras kāpnēm. Arī attiecībās ar mīļoto valdīs kaisle un romantika. Tu jutīsi īstu harmoniju un saticību.
 • Vērsis: Iespējams, nedēļas pirmajās dienas tu nekādi nespēsi pievērsties darba lietām, jo pa galvu maisīsies privātas dabas jautājumi, kurus būs jārisina, neskatoties ne uz ko. Necietīsi netaisnību un konfliktus, sevišķi jau tuvinieku starpā. Kopumā nebūtu vēlams ņemt dalību ilglaicīgos projektos, uzsākt ko jaunu. Varbūt pienācis laiks izmantot savas atvaļinājuma iespējas un doties kaut kur atpūsties?
 • Dvīņi: Kāds Dvīnis jau pirmdienā sastaps personu no pagātnes, par kuru būsi lielā sajūsmā. Nav izslēgts, ka pat nolemsi paņemt brīvdienu, lai pavadītu dienu kopā ar šo cilvēku un padalītos patīkamās atmiņās un pārdomās par piedzīvoto. Sākot no nedēļas vidus, izjutīsi sevī enerģijas pieplūdumu un tieksmi aktīvi darboties. Arī radošais gars liks par sevi manīt. Iespējams, pārsteigsi ne vienu vien līdzcilvēku ar izteiktu oriģinalitāti.
 • Vēzis: Nedēļa var iesākties ar zināmu vilšanos. Nav izslēgts, nāksies atcelt ko jau iepriekš ieplānotu, lai veiktu darba pienākumus, kas uz galvas uzkritīs kā no gaisa. Tavā ceļā var stāties kāds nelabvēlis, ar kuru cīnīties būs tā pagrūtāk. Neuzņemies uz saviem pleciem vairāk, kā spēj patiesībā paveikt. Vēlams vairāk uzmanības pievērst savam veselības stāvoklim, nepārpūlēt sevi. Brīvdienās tieksies pēc miera un klusuma.
 • Lauva: Būsi nospraudis jaunus mērķus, uz kuriem tiekties. Nav izslēgts, ka ātri vien tiksi pie grandioziem panākumiem un spēsi, neviena netraucēts, kāpties augstāk pa karejras kāpnēm. Brīvos brīžos vari pievērsties dažādiem sabiedriskiem pasākumiem. Šonedēļ lieliski noderēs tavas organizatora dotības. Kāds zīmes pārstāvis dosies komandējumā ārpus dzimtenes robežām. Neatstāj novārtā savu privāto dzīvi un mīļoto cilvēku.
 • Jaunava: Šonedēļ centies būt mierīgs un kontaktos ar līdzcilvēkiem vairāk iziet uz kompromisiem. Atturies no konfliktiem, strīdus situācijām, jo tas pie laba tāpat nenovedīs. Iespējams, kāds no līdzgaitniekiem lūgs tavu palīdzību – neatsaki viņam to! Vēlams būt piesardzīgākam vadot automašīnu, sevišķi pēc lielas darba slodzes. Attiecības ar mīļoto cilvēku būs harmoniskas un draudzīgas. Nedēļas nogale paies ļoti rosīgā garā.
 • Svari: Nedēļas pirmās dienas nebūsi sevišķi labā noskaņojumā. Nav izslēgts, ka lielu daļu sava laika veltīsi pārdomām par dzīvi, tās vērtībām un saviem nākotnes plāniem. Darbā labrpātāk strādāsi vienatnē, nevis komandā. Tas tevi arī vedīs tuvāk panākumiem, ļaus nopietnāk koncentrēties saviem pienākumiem. Materiālā plānā kļūsi taupīgāks un lieki nemētāsies apkārt ar naudu. Brīvdienās tieksies pēc mīļotā cilvēka sabiedrības.
 • Skorpions: Visnotaļ veiksmīga un panākumiem bagāta nedēļa. Darbīgajiem Skorpioniem pastāv lieliskas iespējas kāpties augstāk pa karjeras kāpnēm un pierādu sevi, savu talantus arī plašākam sabiedrības lokam. Tavs pašnovērtējums tikai augs, jutīsi savu vērtību. Privātajā dzīve gaidāmi dažnedažādi pārsteigumi. Sirdī brīvajiem zīmes pārstāvjiems pastāv iespējas iepazīties ar kādu šarmantu būtni.
 • Strēlnieks: Nedēļas sākuma priekšplānā izvērsīsies darba lietas. Varbūt dosies komandējumā, ārpus dzimtenes robežām. Kopumā būsi priecīgs par iespēju paplašināt savu redzesloku un apvienot lietderīgo ar atpūtu. Kāds zīmes pārstāvis negaidīti var kļūt emocionāls, asi reaģēt uz dažādām piezīmēm un komentāriem, kas vērsti viņa virzienā. Centies izvairīties no intrigām, sevišķi jau privātajā dzīves jomā!
 • Mežāzis: Iespējams, kāds zīmes pārstāvis būs nedaudz pārvērtējis savus spēkus un uzņēmies pārāk daudz papildus pienākumus. Esi piesardzīgs un nepārpūlē savu veselību. Veiksmīgs laiks tiem zīmes pārstāvjiem, kas saistīti ar dažādām radošām nodarbēm, it sevišķi mūziku. Varbūt kādam Mežāzim nāksies uzstāties plašākas auditorijas priekšā un ar to viņš sekmīgi tiks galā. Brīvdienās iespējams kāds attālāks brauciens.
 • Ūdensvīrs: Visnotaļ veiksmīga nedēļa. Kāds zīmes pārstāvis spēs spert solīti tuvāk kādam no saviem viskvēlākajiem sapņiem. Darbā, iespējams, tiksi pie algas pielikuma vai pat paaugstinājuma amatā. Tu negaidīti vari sastapties ar kādu cilvēku no pagātnes. Nav izslēgts, būsi beidzot nolēmis uzsākt veselīgāka dzīvesveida piekopšanu. Attiecībās ar izredzēto valdīs īstais kaislības, taču tās tiks ievirzītas vajadzīgajā gultnē.
 • Zivis: Tevī valdīs īsts romantiķa gars. Iespējams, būsi iemīlējies un vēlēsies, lai visa pasaule zina, cik tā ir pasakaina sajūta. Veiksmīgs laiks darbīgajām un radošajām Zivtiņām. Tieši privātajā dzīvē notiekošais, var mudināt jauniem sasniegumiem. Pārsteigsi līdzcilvēkus ar savu netradicionālo un visnotaļ oriģinālo skatījumu uz dzīvi kā tādu. Brīvos mirkļus veltīsi saviem hobijiem, vaļaspriekiem. Varbūt nolemsi uzsākt arī kādus jaunus kursus, studijas.