Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Džonsons: Ja «Dinamo» piedāvās līgumu, apsvēršu šo iespēju

KHL kluba Rīgas «Dinamo» kanādiešu uzbrucējam Džeimijam Džonsonam pēc šīs sezonas beidzas līgums ar Rīgas komandu un hokejists intervijā «Apollo» norāda, ka nenožēlo, ka starpsezonā devās spēlēt uz Latviju. To, vai viņš paliks Rīgā arī turpmāk, visticamāk, uzzināsim tuvākajā laikā. 31 gadu vecais hokejists gan izvairīgi runā par līguma pagarināšanu, sakot, ka vispirms jāredz, ko kluba vadība noliks viņam priekšā uz galda.

- Šī ir tava pirmā sezona KHL, kā tu vari to raksturot?

- Patīkami pavadīts laiks un daudz ko jaunu apguvu. Kopumā ieguvu labu pieredzi, bet vēlētos, lai šis būtu bijis labāks gads.

- Pirms pievienojies «Dinamo», cik daudz zināji par komandu un pilsētu?

- Biju dzirdējis daudz skaistu lietu par pilsētu un valsti un tā arī bija patiesība. Dzirdēju, ka KHL ir labs čempionāts, kurā spēlē augsta līmeņa un ātru hokeju. Viss, ko man teica un dzirdēju, izrādījās patiesība.

- Esi apmierināts ar pavadīto laiku «Dinamo» sistēmā?

- Jā, esmu apmierināts un priecīgs, ka devos spēlēt uz Latviju. Sezonas sākumā nezināju, kur noklūšu, bet esmu gandarīts, ka atbraucu un kā jau minēju - šī bija lieliska pieredze.

- Salīdzini, lūdzu, spēlēto hokeju Ziemeļamerikā un KHL.

- Protams, tas ir atšķirīgs. Šeit ir augstāks līmenis, vairāk tiek kontrolēta ripa, atšķiras arī laukuma izmēri. Ziemeļamerikā tiklīdz esi ticis pie ripas, kāds meģina spēlet asi pret tevi. Abas ir labas līgas (AHL un KHL - a.p.), bet KHL ir tomēr meistarīgāki spēlētāji, par to tagad esmu drošs.

- Kuras epizodes vari izcelt aizvadītajā sezonā?

- Domāju, ka zaudējumu sērija un sekojošā netikšana Gagarina kausa izcīņā ir sliktākā lieta šajā sezonā. Šo varu viennozīmīgi izcelt. Katru gadu, kad sāc jaunu sezonu, tu domā par tikšanu play-off izcīņā un uzvaru čempionātā. Kad tas neizdodas, tad ir liels sarūgtinājums.

- Daži no taviem komandas biedriem sezonas laikā devās uz Šveici. Aizsargs Metjū Karls pievienojās Ženēvas «Servette» klubam, savukārt uzbrucējs Aleksandrs Žirū nokļuva Klotenes «Flyers sastāvā. Vai arī tev bija iespēja atstāt Rīgas «Dinamo»?

- Jā, man bija iespēja pāriet uz vienu KHL komandu un bija arī piedāvājumi no Šveices čempionāta, taču līdz līguma parakstīšanai mēs netikām

- Vai vēlējies atstāt Rīgu?

- Teikšu tā - biju atvērts piedāvājumiem un vēlējos spēlēt komandā, kura garantējusi vietu izslēgšanas spēlēs, taču «Dinamo» teica, ka vēlas, lai pabeidzu sezonu Rīgā un es neiebildu šādam scenārijam. Varu atkārtot, ko jau iepriekš teicu, ka gribēju spēlēt play-off izcīņā, taču esmu apmierināts arī ar esošo situāciju un neesmu aizvainots, ka nesanāca doties prom.

- Vai vēlētos palikt «Dinamo»?

- Es to noteikti varētu apsvērt, ja «Dinamo» rēķinātos ar mani uz nākamo sezonu, taču nevaru uzreiz par 100 procentiem pateikt, ko es gribu pašlaik.

- Varbūt pēc sezonas dosies uz Šveici, kā to darījuši vairāki bijušie «Dinamo» spēlētāji.

- Ja man būtu jāizvēlas, priekšroku dotu Šveicei, Zviedrijai vai KHL. Vienā no šajām līgām vēlētos spēlēt, bet jāskatās, kādi būs piedāvājumi, lai varētu veikt labāko izvēli.

- Ko vari teikt par Cerību kausu? Vai kādreiz karjerā tev sanācis spēlēt šādā turnīrā?

- Nē, nav gan un tas ir pavisam savādi. Vienmēr vēlies spēlēt un cīnīties par kausu, bet šis nav tas turnīrs. Ir tā, kā ir. Katra komanda vēlas spēlēt izslēgšanas spēlēs un, ja tur netiek, tad seko kaut kāda veida sods. Pašlaik sanāk, ka ir turnīrs, kurš tev visu laiku atgādina, ka neesi ticis play-off izcīņā un tas ir mazliet nomācoši.