Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

NHL prezentējusi nākotnē iespējamo komandu sadali pa konferencēm

NHL vadība prezentējusi jaunu komandu sadali konferencēs, kas varētu tikt ieviesta jau drīzumā, ziņo Ziemeļamerikas medijs «Yahoo!Sports».

Saskaņā ar jauno komandu sadales principu, gan austrumos, gan rietumos nākotnē katrā būs divas konferences. Rietumos katrā no tām startēs septiņas, bet austrumos - astoņas komandas.

Ja šāda izspēles kārtība tiks akceptēta un apstiprināta, tad Kolumbusas «Blue Jackets» un Detroitas «Red Wings» no Rietumu konferences pārcelsies uz Austrumiem, bet Vinipegas «Jets» startēs Rietumos.

Šāds izspēles formāts gan ir pretrunā ar līgas Spēlētāju asociācijas (NHLPA) vēlmēm. Organizācija jau iepriekš paudusi, ka neatbalstīs jaunu izspēles kārtību, kurā katrā no konferencēm startēs dažāds klubu skaits. Tas neesot godīgi, jo visām komandām nav teorētiski vienādu iespēju iekļūt izslēgšanas spēlēs.

Kā zināms, pašlaik NHL ir divu konferenču sistēma. Katrā no tām startē 15 komandas, bet katras konferences astoņas labākās komandas regulārā čempionāta beigās iekļūst play-off jeb izslēgšanas spēlēs, kurās tiek izcīnīta pasaules klubu hokeja vērtīgākā balva - Stenlija kauss.