Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Audi A3» iegūst «iF» zelta dizaina balvu

Pašreizējais «Audi» A3 modelis kārtējo reizi tiek cildināts par tā dizainu. «iF» konkursa žūrija norāda, ka gan šī kompaktā automobiļa interjers, gan eksterjers uzstāda jaunus standartusdizaina jomā. Balvu Minhenē saņēma AhimsBadstibners (AchimBadstübner), «Audi» Eksterjera dizaina nodaļas vadītājs.

«iF International Forum Design GmbH» žūrija piešķīra «iF» zelta balvu par produktu dizainu labākajiem 50 no konkursam pieteiktajiem 3011 modeļiem. Kategorijā «automobiļu dizains» A3 pārsteidza žūriju ar tā «minimālistiski skaisto, vienkāršo un izcilo» interjeru. «Visas detaļas ir ļoti precīzi izstrādātas, materiālu kvalitāte ir nepārspējama. «Audi» A3 interjers ir labākais, kas šobrīd pieejams autonozarē,» skaidrojot lēmumu, teica žūrija.

«iF» dizaina balvu ieguvēji atspoguļo izcili projektēto produktu šā brīža kvalitāti. «Ar dažām, bet ļoti precīzām līnijām gan interjerā, gan eksterjerā A3 demonstrē mūsu moderno dizaina valodu,» skaidroja Volfgangs Egers (WolfgangEgger), galvenais «Audi» A3 projektētājs. «Piemēram, slaidais mērinstrumentu panelis piešķir A3 interjeram gaisīguma sajūtu. Mērķis ir vadītāja kabīnē apvienot daudzās funkcijas un samazinātu arhitektūru.»

Kopumā uz iF 2013. gada produktu dizaina balvu pretendēja 3011 automobiļi 16 kategorijās.