Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Dombrovskis valdības sēdē «parāda raksturu»

Ministru prezidents Valdis Dombrovskis (V) šodien valdības sēdes laikā kārtējo reizi bija spiests atgādināt klātesošajiem par izdoto rezolūciju, kas noteic, ka sēžu zālē drīkst atrasties tikai tās personas, kuras ir saistītas ar konkrētā jautājuma izskatīšanu.

Pēc vairākas minūtes ilgušām klātesošo čalām, kas traucēja jautājuma izskatīšanu, Dombrovskis vērsās pie Valsts kancelejas pārstāvjiem, vaicājot, vai viņa izdotā rezolūcija tiek īstenota. «Izskatās, ka pārējie garlaikojas un pļāpā,» secināja valdības vadītājs.

Tāpēc viņš aicināja tos, kuriem ir garlaicīgi, sēžu zāli pamest un turpināt savas sarunas ārpusē. Pēc šāda aizrādījuma sēžu zālē kļuva manāmi klusāks.

Jau ziņots, ka Dombrovskis pērn rudenī izdeva rīkojumu par valdībā izskatāmo jautājumu dokumentu laicīgu iesniegšanu Valsts kancelejai, kā arī noteica, ka valdības sēžu zālē var atrasties tikai tās personas, kas ir saistītas ar konkrētā jautājuma izskatīšanu.

Kopš šī rīkojuma izdošanas Dombrovskim nācies vairākkārt aizrādīt par rīkojuma neievērošanu, reiz pat apsaucot skaļos runātājus ar zvaniņa palīdzību.