Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Klāt Milžu cīņas Latvijas snovbordā

«Latvijas Snovbordistu čempionāts 2013» norisināsies šī gada 2. martā Smārdes pagastā, Milzkalnā. Titula izcīņa norisināsies uz šobrīd diviem lielākajiem tramplīniem Latvijā – «step down» un «step up jump». 

Latvijas snovbordisti, tāpat kā iepriekšējos gadus, triku lēcienos sacentīsies pa pāriem - pēc izslēgšnas principa, tāpēc sagaidāma spriedze, kas čempionātu padara azartisku un līdzjutējiem interesantu. Kā jauninājums šogad tiek ieviesta arī otra disciplīna – «rail jam» jeb triki, kas tiek izpildīti slīdot ar sniegadēli pa metāla konstrukcijām.Uzvarētāju šajā kategorijā noteiks pēc 2 stundu intensīvas «rail jam» sesijas, kur braucēji varēs brīvi izpausties un pārsteigt sevi un skatītājus ar kādu jaunu triku.

«Big Air» disciplīnā snovbordisti sacentīsies par čempionāta «ceļojošo kausu». Šī kausa izcīņas tradīcija aizsākās 2010. gadā, kad to izcīnija Ģirts Laube. 2011.gadā to pārmantoja Milzkalna vietējais braucējs Valters Ošnieks, bet pagājušogad to izcīnīja Voldemārs Siliņš. Iepriekšējos gadus cīņa par godalgotajām vietām norisinājās dalībniekiem izpildot gan dubultos salto, gan 900° un 1080° apgriezienus – triki, kas izsauc skatītāju ovācijas. Kurās rokās kauss nonāks šogad? – to skatītāji varēs vērot, cerams, saulainajā marta sestdienā jau no plkst.12:00, kad sāksies kvalifikācijas braucieni.

Paralēli tam visam uz kalna būs BBQ, kur katrs varēs grillēt sev līdzpaņemtās uzkodas. Jāpiebilst, ka «Latvijas Snovbordistu čempionāts» nekādā gadījumā neietekmēs ikdienas slēpošanas norisi atpūtas kompleksā «Milzkalns».

  • Reģistrācija «Milzkalna» kompleksa pirmajā stāvā jau no plkst. 10:00, ieeja no kalna puses.
  • Pacēlāja biļete dalībniekiem un līdzjutējiem - 5 LVL uz visu dienu.

«Milžu parks» treniņiem ir atvērts visu nedēļu.