Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Dombrovskis, iespējams, tiksies ar Medvedevu

 Ministru prezidents Valdis Dombrovskis (V) aprīļa sākumā Sanktpēterburgā piedalīsies ikgadējā Baltijas jūras reģiona valdību vadītāju samitā, kur, iespējams, notiks divpusējā tikšanās ar Krievijas premjerministru Dmitriju Medvedevu.

Premjera preses sekretārs Mārtiņš Panke aģentūrai LETA apstiprināja, ka Dombrovskis ir saņēmis Medvedeva ielūgumu piedalīties samitā - šogad tas notiek Sanktpēterburgā, jo Krievija šogad ir prezidējošā valsts Baltijas jūras reģiona valstu padomē.

Latvija no savas puses ir izteikusi vēlmi par abu valstu premjeru divpusējo tikšanos, un pie tās patlaban tiekot strādāts. Panke gan neminēja konkrētus jautājumus, par ko abi premjeri runās, taču esot skaidrs, ka abām kaimiņvalstīm ir virkne pārrunājamu jautājumu.

Samits Sanktpēterburgā notiks 5. un 6.arpīlī. Konferences darba kārtībā viens no galvenajiem notikumiem būs debates par Helsinku komisijas 2007.gadā pieņemtā jūras vides aizsardzības rīcības plāna realizāciju un nacionālajiem plāniem šajā jomā.