Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Rubenis: Gribu, lai pēc Soču OS būtu lieliski padarīta darba sajūta

Latviešu kamaniņu braucējs Mārtiņš Rubenis intervijā portālam «Apollo» norāda, ka profesionālajā sportā atgriezies tikai augstu mērķu vadīts.

Pirms pusotras nedēļas Soču olimpiskajā trasē Rubenis pēc pirmā brauciena bija līderis, bet divu braucienu summā ierindojās piektajā vietā, tādējādi sasniedzot sezonas augstāko rezultātu.

«Brīdī, kad nolēmu atsākt nopietni trenēties, kā augstāko mērķi sev redzēju Soču olimpiskās spēles, lai tur nostartētu tādā līmenī, kuru līdz šim man vēl nav izdevies sasniegt,» atzīst Rubenis. «Pasaules līmeņa sacensībās vairākkārt esmu bijis labāko trijniekā vai arī tuvu tam, taču ne pirmais. Tas nav ļāvis izbaudīt pilnīgu piepildījuma sajūtu - sajūtu, ka darbs ir paveikts līdz galam. Līdz šim vienmēr pierūcis kāds sīkums, kas tajā brīdī, protams, vairs nešķiet sīkums.»

«Jāsaka, ka šobrīd fiziski un garīgi jūtos daudz stiprāks nekā biju pirms pieciem gadiem. Iespējams, ka beidzot ir izvēdināts tas jaunības trakums un dullums - vēlēšanās parādīt sevi un pierādīt apkārtējiem, ka es to varu. Tagad uz to, ko daru, es raugos kā uz izaugsmes iespēju sev pašam. Pats esmu sev atskaites punkts. Ja dienas beigās varu pateikt, ka esmu izdarījis visu pēc labākās sirdsapziņas un redzu, ka ir sperti soļi uz priekšu, tad pieņemu, ka šodienas darbs ir labi padarīts,» skaidro 2006. Turīnas olimpisko spēļu bronzas medaļas ieguvējs.

«Runājot par šo sezonu, no «skatītāju tribīnēm» uzlēkt uz pjedestāla… Tas ir iespējams, taču man tas nesniegtu piepildījuma un gandarījuma sajūtu. Bet tad, kad esi ieguldījis lielu darbu un ielicis tajā visu sirdi, un tas galu galā nesis gaidītos augļus, tad sasniegtajam ir pavisam cits svars un vērtība,» piebilst Rubenis.

P.S. Tuvākajā laikā portālā «Apollo» varēsiet lasīt pilnu interviju ar olimpisko medaļnieku kamaniņu sportā Mārtiņu Rubeni.