Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Likumsargus pārsteidz, iespējams, lēnākā bēgšana no policijas

Likumsargus Lielbritānijā pārsteidzis kāds jauns vīrietis, kas no tiem mēģināja aizbēgt, braucot ar motorolleru salīdzinoši nelielā ātrumā.

Ierasts, ka likumpārkāpēji, bēg no policijas ar jaudīgiem spēkratiem, taču šajā gadījumā 22 gadus vecais Džeims Filips no policistiem bēga ar motorolleru, kas spēj attīstīt ātrumu, kas nav lielāks par 50 kilometriem stundā.

Jaunais vīrietis kritis panikā, kad viņu gribēja apturēt policijas ekipāža. Pakaļdzīšanos sāka četras policijas automašīnas un helikopters, kas no gaisa fiksēja, kurā virzienā pārgalvis dodas.

Helikoptera pilots, kas veica motobraucēja novērošanu, policistiem ziņoja, ka bēglis traucas ar ātrumu 15 jūdzes stundā (aptuveni 25 kilometri stundā). «Ātrums ir 15. Viens-pieci jūdzes stundā,» atkārtoja viņš.

Pēc dažu minūšu bēgšanas Džeims tomēr apturēja motorolleru.

Policija vīrieti aizturēja par bīstamu braukšanu. Zināms, ka pārgalvim bija atņemta vadītāja apliecība, bet motorollers nav bijis apdrošināts.

Tiesā Filips izteica nožēlu par izdarīto, norādot, ka tā bija muļķīga kļūda.