Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Traģisks gaisa balona eksplozijā vienīgā izdzīvojušā tūrista stāsts

Vienīgais tūrists, kuram izdevās izglābties traģiskajā gaisa balona eksplozijā Ēģiptē, bija liecinieks tam, kā degošajā balonā gāja bojā viņa sieva.

«Daily Mail» raksta, ka Maikls Rennijs izglāba savu dzīvību, izlecot no gaisa balona kopā ar tā pilotu. Taču tajā pat brīdī viņš saprata, ka balons kļuvis vieglāks un paceļas augstāk debesīs.

Ar smagiem ķermeņa apdegumiem vīrietis noskrēja 200 metrus līdz tuvējām mājām, lai paziņotu par traģēdiju un izsauktu mediķus.

Tomēr 49 gadus vecā vīrieša centieni bija velti, jo viņa sievas dzīvību izglābt neizdevās, viņa gāja bojā kopā ar pārējiem 18 tūristiem, kas atradās ieslodzīti degošajā balonā.

Rennijs tika nogādāts slimnīcā un pašlaik viņa stāvoklis esot stabils.

Jau ziņots, ka Ēģiptē Luksoras pilētā otrdien nogāzās gaisa balons, traģēdijā bojā gāja 19 ārvalstu tūristi.

Saistībā ar notikušo Ēģiptes varasiestādes veic izmeklēšanu, taču jau tagad zināms, ka nelaime notikusi, jo gaisa balonā eksplodējusi gāze. Pēc sprādziena balons strauji nogāzās aptuveni no 300 metru augstuma.

Ēģiptes tūrisma ministrs jau paziņojis, ka «visi notikušā vaininieki saņems bargu sodu». Savukārt vietējie žurnālisti norāda, ka traģēdija noteikti ietekmēs tūrisma nozari, kas šajā valstī ir ļoti būtiska tautsaimniecības nozare.