Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Prezidentu pārsteigusi PKC vadītāja pēkšņā aiziešana

Valsts prezidentu Andri Bērziņu pārsteigusi Pārresoru koordinācijas centra (PKC) direktora Mārtiņa Krieviņa pēkšņā aiziešana no ieņemamā amata, trešdien pēc tikšanās ar premjeru Valdi Dombrovski medijiem atzina prezidents.

«Mani tas pārsteidza, jo es augsti vērtēja to, ko Krieviņa kungs līdz šim ir izdarījis,» sacīja prezidents.

Bērziņš uzsvēra, ka Krieviņa darbs bijis sistemātisks un pašlaik viņam ir grūti iedomāties kādu citu, kam uzticēt PKC vadību.

Savukārt premjers atzinīgi vērtēja Krieviņa paveikto un paskaidroja, ka Krieviņš vadītāja amatu atstās 20.martā un līdz tam laikam būtu jāatrod cits PKC vadītājs. Viņš arī norādīja, ka līdz ar Krieviņa aiziešanu kārtējo reizi iezīmējas problēmas, kuras ir saistītas ar valsts sektorā strādājošo zemo atalgojuma līmeni, kas nespēj konkurēt ar piedāvājumu privātajā sektorā.

Aģentūra BNS jau vēstīja, ka Krieviņš iesniedzis premjeram atlūgumu – amatu viņš plāno pamest no šā gada 20.marta. Kā galvenos iemeslus aiziešanai viņš minēja pieejamo resursu trūkumu, darba daudzumu un atalgojuma līmeni.