Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Arī šodien Rīgā satiksmes ierobežojumi un iespējami sastrēgumi

Ceturtdien, 28.februārī, turpināsies Ziemeļu nākotnes forums, tāpēc Rīgā tiks ieviesti satiksmes ierobežojumi, portālu «Apollo» informēja Drošības policijas priekšnieka palīdze Kristīne Apse-Krūmiņa.

Lai nodrošinātu foruma dalībnieku drošu un netraucētu pārvietošanos, policija ierobežos vai slēgs transportlīdzekļu satiksmi pirms delegāciju transportlīdzekļu kolonnu braukšanas sākuma noteiktajā maršruta posmā:

Laika posmā no plkst. 7.20 līdz plkst. 9.40 Kuģu ielas posmā no Trijādības ielas līdz namam Kuģu ielā 15, nobrauktuvē no Akmens tilta, uz Akmens tilta abos virzienos, Grēcinieku ielā, posmā no 11.novembra krastmalas līdz Mārstaļu ielai.

Transportlīdzekļiem būs aizliegts apstāties un stāvēt (izņemot operatīvo transportu un transportlīdzekļus ar speciālām atļaujām).

No pulksten 7 līdz pulksten 16:

- Kungu ielas abās pusēs, posmā no Grēcinieku ielas līdz Kaļķu ielai;

- Grēcinieku ielas abās pusēs, posmā no 11.novembra krastmalas līdz namam Audēju ielā 6;

- Kalēju ielas posmā no Teātra ielas līdz Gleznotāju ielai;

- Jāņa sētas pagalmā.

Pasākuma norises sabiedrisko kārtību savas kompetences ietvaros uzraudzīs Rīgas pašvaldības policija, Valsts policija un Drošības policija.

Sīkāka informācija atrodama Rīgas pašvaldības portāla mājas lapā: www.riga.lv, sadaļā «Satiksmes ierobežojumi».

Jau ziņots, ka Ziemeļu nākotnes foruma dalībnieku pārvietošanās dēļ trešdien Rīgā izveidojās plaši sastrēgumi, jo attiecīgajos ielu posmos periodiski tika atslēgti luksofori un slēgta satiksme.

<em>Rīgā milzu sastrēgumi, sabiedriskais transports kavējas līdz 2 stundām; brīdina par rītdienu</em>