Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Nedēļas horoskops: 4. - 10. marts

Nedēļas horoskops no 4. līdz 10. martam:

 • AUNS Šonedēļ tieksies pēc panākumiem, lai ko tas arī prasītu. Būsi aktīvs un darbīgs, vēlēsies parādīt sevi no tās labākās puses, kā darbā, tā arī mājās. Labs laiks, lai uzsāktu kāda jauna projekta izveidi. Kopumā veiksmīgi vari kāpties augstāk pa karjeras kāpnēm. Brīvos brīžus veltīsi saviem hobijiem, vaļaspriekiem. Brīvdienās vēlams pievērsties savam mīļotajam cilvēkam, atvasītēm.
 • VĒRSIS Iespējams nedēļas pirmajās dienās būsi diezgan nomākts, nejutīsi pārliecību par saviem spēkiem, kas, protams, ietekmēs tavas gaitas un aktivitātes darbā. Iespējams, ne reizi vien pielietosi savas psihologa dotības, lai tiktu galā ar pēkšņiem notikumiem un nepatīkamiem cilvēkiem. Sākot no trešdienas aktīvi tieksieties tuvāk saviem nospraustajiem mērķiem, to realizēšanai.
 • DVĪŅI Labs laiks jaunu kontaktu veidošanai, kā darba, tā arī privātajā dzīves jomā. Kāds zīmes pārstāvis kravās čemodānus, lai dotos komandējumā ārpus dzimtenes robežām. Tieksies pēc jauniem piedzīvojumiem, redzesloka paplašināšanas iespējām. Kāds Dvīnis nolems uzsākt jaunus kursus, vai apmeklēs sev interesējošu semināru. Sestdienu, svētdienu pavadīs izklaidējoties draugu pulkā.
 • VĒZIS Nedēļas pirmās dienas būsi īpaši jūtīgs un visu uztversi emocionāli. Tu nekādi nespēsi paciest kritiku, asas piezīmes no līdzcilvēkiem, jutīsies aizskarts pēc pilnas programmas. Centies vairāk dzīvot ar skatu tagadnē un nākotnē, nevis kavēties savos pagātnes notikumos. Lielu vērību pievērsīsi savām atvasītēm, viņu ikdienas gaitām. Brīvdienās tieksies pēc tuviniekiem, to atbalsta.
 • LAUVA Būsi lieliskā noskaņojumā. Tavs materiālais stāvoklis strauji uzlabosies par ko būsi sajūsmā. Kāds no līdzgaitniekiem var lūgt tavu palīdzību – neatsaki to! Kāds zīmes pārstāvis nolems, ka pienācis laiks veidot pašam savu privāto biznesu. Privātajā dzīves jomā valdīs harmonija un kaisle. Brīvos brīžus maksimāli veltīsi savam izredzētajam un atvasītēm. Nelieto alkoholu!
 • JAUNAVA Šonedēļ svarīga būs spēja noticēt saviem spēkiem un paļauties uz tiem jebkurā situācijā. Nekautrīgi izteiksies un paudīsi savu viedokli līdzcilvēkiem. Iespējams kāds zīmes pārstāvis stāsies plašākas auditorijas priekšā. Labs laiks, lai uzsāktu jaunus kursus, studijas, paplašinātu savu redzesloku, kā arī uzspodrinātu savas profesionālās zināšanas. Neatstāj novārtā savu privāto dzīvi!
 • SVARI Šajā nedēļā ne reizi vien tevi sagaidīs dažādi pēkšņi notikumi, situācijas, ar kurām cīnīties. Daudz prātosi vai atrodies uz sava īstā ceļa, dzīvē. Tavs radošais gars liks par sevi manīt, iespējams ne reizi vien. Pārsteigsi līdzcilvēkus ar oriģinalitāti savos darbos. Aktīvajiem Svariem pastāv lieliskas iespējas kāpties augstāk pa karjeras kāpnēm. Brīvos brīžus veltīsi saviem hobijiem.
 • SKORPIONS Svarīgi būs ne mirkli nestāvēt uz vietas, bet rīkoties saskaņā ar iecerēto. Iespējams atklāsi sevī kādu jaunu talantu, kuru tā vien tieksies izmantot savā ikdienas dzīvē. Centies atturēties no asām vārdu pārmaiņām, sevišķi jau komunicējot ar augstākstāvošajiem. Skorpioni, kas tikko uzsākuši romantiskas attiecības sāks nopietni plānot jau nākamo soli, ko spert uz priekšu šajā plānā.
 • STRĒLNIEKS Šonedēļ tev vairāk patiks pasapņot nekā darīt. Iespējams kāds zīmes pārstāvis atklās sevī interesi par netradicionālām tematikām, jomām un meklēs iespējas tās arī apgūt apmeklējot attiecīgus kursus. Īpaši veiksmīgs laiks tiem Strēlniekiem, kas saistīti ar dažādām radošām nodarbēm, profesijām. Būsi sajūsmā, jo tavs materiālais stāvoklis strauji uzlabosies, iespējams pat darbā tiksi pie paaugstinājuma amatā.
 • MEŽĀZIS Iespējams kāds zīmes pārstāvis būs diezgan depresīvā un nomāktā noskaņojumā. Nav izslēgts, ka galvassāpes sagādās materiālas dabas jautājumi, to risināšana. Veiksmīgāks laiks tiem Mežāžiem, kas saistīti ar politiku. Tieksies pēc līdzcilvēku atzinības. Vari veidot jaunus kontaktus, kā darbā, tā arī privātajā dzīves jomā. Aizņemtajiem Mežāžiem var nākties saskarties ar greizsirdības scēnām.
 • ŪDENSVĪRS Šonedēļ būsi nepārspējamā noskaņojumā, daudz smaidīsi un ar savu dzīvesprieku apbursi līdzcilvēkus. Būsi aktīvs un ne mirkli nespēsi nosēdēt rokas klēpī salicis, vēlēsies pēc iespējas ātrāk tuvoties kādam no saviem kvēlākajiem sapņiem. Vari veidot jaunus kontaktus, meklēt sadarbības partnerus ārpus dzimtenes robežām. Privātajā dzīves jomā vēlams būt piekāpīgākam un saprotošākam.
 • ZIVIS Notikumiem bagāts laiks. Iespējams tieksies pēc izaugsmes savā karjerā. Nav izslēgts, ka būsi atradis labus sadarbības partnerus. Kā allaž būsi draudzīgs un izpalīdzīgs. Daudz sava brīvā laika veltīsi saviem hobijiem, vaļaspriekiem. Kāds zīmes pārstāvis būs nolēmis, ka laiks pievērsties veselīgākam dzīvesveidam, tā piekopšanai. Sestdienu, svētdienu pavadīsi ar saviem vistuvākajiem līdzcilvēkiem.