Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Apledojuma un sniega dēļ daudzviet apgrūtināta braukšana

Apledojuma veidošanās uz valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem daudzviet apgrūtina braukšanas apstākļus, informē Latvijas Valsts ceļi.

Pirmdienas rīts atnācis bez nokrišņiem, bet gaisa temperatūra valstī ir no -18 līdz -6 grādiem.

Rīgas apkārtnē apgrūtināti braukšanas apstākļi pa apvedceļu Salaspils - Babīte. Autoceļš apledo, brauktuvi kaisa.

Ventspils, Liepājas un Bauskas virzienos apgrūtināti braukšanas apstākļi. Autoceļi vietām ir sniegoti un apledo. Brauktuves tīra un kaisa ar pretslīdes materiālu.

Jelgavas virzienā apgrūtināti braukšanas apstākļi ir posmā Rīga - Jelgava. Autoceļš vietām apledo. Brauktuves tīra un kaisa.

Daugavpils virzienā apledojuma veidošanās apgrūtina braukšanas apstākļus ir posmā Rīga – Lielvārde, posmā Pļaviņas – Pāternieki, posmā Jēkabpils – Terehova, posmā Grebņeva – Medumi un pa Daugavpils un Rēzeknes apvedceļiem. Brauktuves kaisa ar pretapledojuma materiālu.

Siguldas virzienā apledojuma veidošanās apgrūtina braukšanas apstākļus posmā Rīga - Līgatne. Brauktuvi tīra un kaisa.

Valmieras un Ainažu virzienos apmierinoši braukšanas apstākļi. Brauktuves mitras.

Pa reģionālajiem autoceļiem apgrūtināti braukšanas apstākļi visā Latvijā, izņemot Aizkraukles, Alūksnes, Cēsu, Gulbenes, Limbažu, Valkas un Valmieras apkaimes. Autoceļi apledojuši un vietām sniegoti. Brauktuves tīra un kaisa.

Arī pa vietējiem ceļiem apgrūtināti braukšanas apstākļi ir visā Latvijā. Brauktuves sniegotas, vietām apledojušas. Uzturēšanas darbu ietvaros notiek bīstamo ceļa posmu pretslīdes apstrāde.