Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Vēlas sakārtot graustu Vīlandes ielā

Rīgas domes Īpašuma departaments jau tuvākajā laikā cer sākt sarunas par Vīlandes ielas 11 grausta sakārtošanu.

Kā aģentūrai LETA stāstīja Rīgas domes Īpašuma departamenta direktors Oļegs Burovs (GKR), nams Vīlandes ielā 11 pieder privātpersonām, un tas jau vairākus gadus stāv nesakopts, ar savu briesmīgo izskatu bojājot klusā centra tēlu.

Plānots, ka jau nākamnedēļ Īpašuma departamentā notiks tikšanās ar nama īpašniekiem, Rīgas pilsētas būvvaldes un Valsts kultūras pieminekļu aizsardzības inspekcijas pārstāvjiem, lai izrunātu nama īpašnieku plānus grausta sakārtošanā.

«Māja ir vēsturiska. Vīlandes iela atrodas klusajā centrā, un tur ir dažādu valstu vēstniecības, kā arī apkārtnē dzīvo vēstnieki un diplomātiskie darbinieki. Vīlandes iela ir skaista, bet tā māja ir drausmīga,» sacīja Burovs.

Viņš akcentēja, ka māja iet bojā, tādēļ grib sagaidīt no īpašniekiem priekšlikumu ēkas sakārtošanai. Nama īpašnieki ir vietējie uzņēmēji, un Burovs neizslēdz iespēju, ka nama īpašniekiem tiks piemērots sods par tā nesavešanu kārtībā.

Namam Vīlandes ielā 11 ir kultūrvēsturiska vērtība.