Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Rīgas satiksme» ievieš izmaiņas atsevišķu autobusu maršrutos

Ņemot vērā nepietiekamo valsts līdzfinansējumu, no 9.marta tiks veiktas izmaiņas 23.autobusa maršruta brīvdienu un darba dienu kustības sarakstā, samazinot reisu skaitu, portālu «Apollo» informēja Rīgas satiksmes (RS) pārstāvis Viktors Zaķis.

Zaķis skaidroja, ka izmaiņas tiek veiktas, lai tās pēc iespējas neskartu stundas, kurās ir lielākā pasažieru plūsma, kā arī tiks saglabāti gan pirmie, gan pēdējie reisi, attiecīgi nepasliktinot Baložu savienojumu ar Rīgu.

Ņemot vērā izmaiņas 23.autobusa maršrutā, tiks veiktas izmaiņas arī 12. un 26.autobusa kustības sarakstā darba dienām un brīvdienām, saskaņojot to ar iepriekš minēto maršrutu. J 12.autobusa maršrutam tiks norīkots papildus viens reiss, savukārt 26.autobusa maršrutā reisu skaits paliks nemainīgs.

Iedzīvotāju ērtībām no 9.marta būs izmaiņas arī 9.autobusa maršrutā gan darba dienu, gan brīvdienu kustības sarakstā. Maršrutā tiks palielināts reisu skaits.

Lai uzlabotu pasažieru ērtības un 18.maršruta autobusa kustības regularitāti, no 1.aprīļa tiks veiktas izmaiņas attiecīgā maršruta darba dienu un brīvdienu kustības sarakstā.

Ņemot vērā iedzīvotāju priekšlikumus, no šā gada 1.aprīļa 3.autobusa maršruta pieturvieta 13.janvāra iela (virzienā uz Pārdaugavu) tiek pārcelta uz priekšu, patlaban šajā pieturvietā pasažierus uzņem/izlaiž 4., 4z., 8., 21., 32., 35., 43.maršruta autobusi.

Plašāku informāciju par Rīgas satiksmes piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt interneta mājas lapā www.rigassatiksme.lv, sociālajos tīklos «twitter», «facebook», «draugiem.lv» vai zvanot pa bezmaksas tālruni 80001919.