Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Rīgā spēļu zālē notikusi slepkavība

Rīgā spēļu zālē kāds vīrietis ar nazi nodūris spēļu zāles darbinieci, bet kādu zāles apmeklētāju smagi ievainojis, žurnālistiem pavēstīja Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes priekšnieks Andrejs Grišins.

Viņš informēja, ka Rīgas reģiona policijas pārvalde sākusi kriminālprocesu par spēļu zālē Pārdaugavā notikušu slepkavību un slepkavības mēģinājumu. 1992.gadā dzimis vīrietis sestdien, 2.martā, ap pustrijiem dienā iegājis kādā spēļu zālē, piegājis pie operatores, sācis runāt un tad pēkšņi uzbrucis no aizmugures ar nazi un 10 reižu iedūris viņai krūtīs. Pēc gūtajiem ievainojumiem savainotajai sievietei izdevās pamest spēļu zāles telpas, taču viņa nomira uz ielas.

Vīrietis arī uzbrucis spēļu zāles apmeklētājam – 50 gadu vecam vīrietim. Arī viņš sadurts ar nazi, bet viņa dzīvība vairs nav apdraudēta. Policijas darbinieki uzskata, ka vīrietis uzbrucis viņam ar domu nogalināt. Viss noticis tik ātri, ka izsauktā apsardze neesot paguvusi ierasties notikuma vietā, sacīja Grišins.

Rīgas reģiona pārvalde sākusi kriminālprocesu pēc Krimināllikuma 118.panta otrās daļas par slepkavību vainu sevišķi pastiprinošos apstākļos. Likumā paredzētais sods ir mūža ieslodzījums vai brīvības atņemšana uz laiku no piecpadsmit līdz divdesmit gadiem ar policijas kontroli uz laiku līdz trim gadiem, konfiscējot mantu.

Vēl vienam vīrietim sagriezta jaka, taču, par laimi, smagāki ievainojumi nav gūti.

Iespējamais vainīgais jau iepriekš ir tiesāts par vidēji smagu miesas bojājumu nodarīšanu.

Grišins arī īsi ieskicēja aizdomās turētā vīrieša personību – ar nesakārtotu privāto dzīvi, mēdz lietot sintētiskās narkotiskās vielas, metamfetamīnu, taču ikdienā gan tās nelieto, ir brīvdienu narkotiku lietotājs, lieto arī alkoholu. Aizturētais vīrietis arī spēlējis azartspēles un pirms kāda laika paspēlējis būtisku naudas summu. Policijas rīcībā gan nav datu par to, ka viņš būtu spēlējis tieši šajā spēļu zālē.

Nozieguma dienā viņš neesot spēlējis. Motīvi ir neskaidri, un, pēc Grišina teiktā, savas rīcības cēloņus nav varējis izskaidrot arī aizdomas turētais. Zināms, ka vairākas dienas pirms veiktā nozieguma vīrietis lietojis alkoholu.

Kā ziņo Valsts policijas pārstāvji, pirmdien plkst.15.20 tiesa jaunietim piemērojusi apcietinājumu.