Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Rallija supersprinta sacensības pārceltas uz Biķerniekiem

Šīs nedēļas beigās, 9.martā, norisināsies Latvijas čempionāta un «FREKO» kausa izcīņas rallija supersprintā 3.posms. Sākotnēji plānotā sacensību norises vieta bija Ludza ezers Stāmerienas pagastā.

Diemžēl nepietiekamās dalībnieku aktivitātes dēļ organizatori ir spiesti plānus mainīt, un LAF Standarta automobiļu komisija pieņēmusi lēmumu 9.marta rallija supersprinta posmu pārcelt uz Biķernieku trasi. Līdz ar to nolikumā tiek svītrotas «2WD Sport» un «4WD Sport» ieskaites grupas.

Biķernieku trasi tās īpašnieki ir apņēmušies speciāli sagatavot supersprinta sacensībai, lai nodrošinātu dalībniekiem ziemas sacīkstei atbilstošu trases segumu.

Pēc šīs nedēļas nogales arī rallija supersprinta sacensību kalendārā iestāsies pauze līdz maijam. Supersprinta ceturtā posma paredzētais datums bija 25.maijs, bet, ņemot vērā to, ka šajā laikā Bauskā norisināsies Eiropas čempionāta autokrosā sacensības, minētais datums bija jāmaina. Tādēļ nākamā sacīkste notiks 11.maijā Jūrmalā un būs labs pārsteigums dalībniekiem, kuriem būs jāsacenšas pavisam jaunā trasē.