Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

RS sāk kampaņu «Padomā vēlreiz – nopērc biļeti!»

Rīgas pašvaldības uzņēmums «Rīgas satiksme» (RS) šodien uzsāk informatīvu kampaņu «Padomā vēlreiz – nopērc biļeti!».  Kampaņas mērķis ir uzrunāt to pasažieru daļu, kuri neiegādājas biļeti sabiedriskajā transportā, un aicināt mainīt viņu paradumus, kā arī informēt pasažierus par bezbiļetnieku radītajām sekām.

Kā informē uzņēmumā, RS statistika liecina, ka vidēji mēnesī tiek sodīti 6000 – 7000 pasažieru bez biļetes. Ņemot vērā kopējo RS reisu skaitu pret pārbaudīto transportlīdzekļu skaitu, bezbiļetnieku sabiedriskajā transportā varētu būt pat 10% no kopējā pasažieru skaita. Tādējādi tiek radīti zaudējumi ne tikai līdzcilvēkiem, videi, kurā uzturamies, bet arī pašiem bezbiļetniekiem.

Zaudējumi ir mērāmi dažādi – nenopirktos tramvajos, neizbūvētās pieturvietās, pārpildītos transportlīdzekļos utt. Tieši tādēļ RS savā kampaņā aicina – padomā vēlreiz, jo nopirkt biļeti ir ne tikai godīgi, bet arī atbildīgi.

Kampaņas laikā RS pasažierus uzrunās ne tikai tradicionālos informācijas veidos ar plakātiem transportlīdzekļu salonos, informatīviem materiāliem pieturvietās un video sabiedriskā transporta monitoros, bet arī ar baneriem interneta mājas lapā www.rigassatiksme.lv.

Kampaņa ilgs vairākus mēnešus, un tās mērķis ir pārliecināt neapzinīgos pasažierus par biļešu iegādes nepieciešamību.