Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Video: «Latviešu imigrants» kļuvis par populāru TV seju ASV

Piedāvājam apskatīt video rullīti, kurā redzams kā ASV vakara TV šova vadītājs Kreigs Fērgusons savdabīgi piemin Latviju un latviešus. Pieminēti tiek arī mūsu kaimiņi lietuvieši. Fērgusons nez kādēļ arī sevi nosauc par latviešu imigrantu, kaut arī viņam ir skotu izcelsme.

Kaut arī pagaidām viņa joki nešķiet ļoti aizraujoši, tomēr šo seju der atcerēties, jo viņa reitingi tikai aug. 2005. gadā viņš ieņēma «CBS» slavenā vakara šova vadītāja Kreiga Kilborna vietu.

ASV TV šovu vēsturnieks Bens Alba par Fērgusonu izteicies: «Kreigs jau ir sevi spēcīgi pieteicis, paceļot TV monologu jaunā līmenī - ar zemtekstu. Un viņš ir tikai sākumā... Viņš veido pats savus noteikumus: tā ir imigranta pieredze.»

Kreiga runa gan nav tikai monologs - viņš mēdz apspriesties ar savu kolēģi - robotu.

Fērgusona vakara šova reitingi ir pamanījušies apsteigt Džimija Felona rādītājus. Kreiga veiksmīgā karjera mudinājusi uzvirmot baumām, ka viņš varētu būt īstais kandidāts, kurš pārņemtu Amerikā tik ļoti populāro Deivida Letermena šovu.