Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Gross» pārtrauc sadarbību ar «Kia Auto»

Pamatojoties uz abpusēju vienošanos, SIA «Gros Auto Grupa» no šā gada marta ir pārtraukusi sadarbību ar AS «Kia Auto» par «Kia» automašīnu garantijas perioda apkopēm un remontu. Uzņēmums turpinās nodrošināt remontdarbu pakalpojumu sniegšanu šīs markas transportlīdzekļiem pēc garantijas perioda.

«Šāds lēmums tika pieņemts, jo uzņēmums nākotnē ir nolēmis koncentrēties uz savu pamatbiznesu, kas ietver auto rezerves daļu, eļļu un smērvielu tirdzniecību, kā arī autoservisa pakalpojumu sniegšanu,» informē SIA «Gros Auto Grupa» mārketinga vadītājs Kaspars Ozoliņš.

Uzņēmuma vadība ir nolēmusi nākotnes investīcijas novirzīt tiešā biznesa attīstībai un paplašināšanai, kā arī interneta veikala uzlabošanai. «Pateicoties iegūtajai starptautiskajai pieredzei sadarbībā ar «Kia Motors», esam daudz ko mācījušies un uzlabojuši savas profesionālās zināšanas, ko noteikti turpināsim izmantot,» informē Ozoliņš.