Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Ģimeni satrauc Pistoriusa tēva publiskie izteikumi

Draudzenes Rīvas Stīnkempas slepkavībā aizdomās turētā sprintera Oskara Pistoriusa ģimene atkal mediju uzmanības lokā - šoreiz skrējēja tēvs Henke Pistoriuss nācis klajā ar «rasistiskiem apgalvojumiem».

Ģimenes galvas paziņojumi, ka tik liels ieroču arsenāls, kāds bija Pistoriusam, vajadzīgs arī tāpēc, ka baltajiem Dienvidāfrikas Republikas (DĀR) iedzīvotājiem netiek nodrošināta pilnvērtīga aizsardzība pret noziedzniekiem.

Pēc šī paziņojuma ģimene norobežojās no Henkes Pistoriusa teiktā kādam britu izdevumam, paskaidrojot, ka šis ieroču arsenāls nepieciešams «sportam un medībām».

«Daži ieroči ir medībām, daži aizsardzībai,» skaidrojis ģimenes galva, norādot, ka DĀŖ valdošā partija Āfrikas Nacionālais kongress nenodrošina pienācīgu iedzīvotāju aizsardzību no dažādiem noziedzīgiem grupējumiem.

Tikmēr ģimene paudusi nožēlu par šiem tēva izteikumiem un paziņojumā norādīja, ka norobežojas no tiem.

«Mēs esam dziļi satraukti par Henkes Pistoriusa paziņojumiem un apliecinām, ka Pistoriusi ieročus izmanto tikai sportam un medībām. Viņa komentāri nepārstāv Oskara, kā arī pārējo ģimenes locekļu viedokli,» norādījusi ģimene.

Kā zināms, šobrīd Oskars Pistoriuss ir atbrīvots pret drošības naudu un savu vainu Stīnkempas nāvē noliedz.