Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Premjers: Krieviņa aizvietotāju nevajadzētu meklēt politiķu vidū

Pārresoru koordinācijas centra vadītāja Mārtiņa Krieviņa aizvietotāju nevajadzētu meklēt politiķu vidū, - LNT raidījumā «900 sekundes» sacīja Ministru prezidents Valdis Dombrovskis (V).

Premjers norādīja, ka jaunais koordinācijas centra vadītājs tiks meklēts vai nu centra darbinieku vidū, vai arī tiks sludināts atklāts konkurss.

Dombrovskis sacīja, ka arī līdzšinējais Pārresoru koordinācijas centra vadītājs Krieviņš ir izteicies, ka centrā ir daudz labu speciālistu, kas varētu uzņemties tā vadību.

Premjers pauda nožēlu, ka nav izdevies noturēt tika augstas klases profesionāli kā Krieviņš, «diemžēl tā ir realitāte, ka arvien biežām labi speciālisti saņem starptautiskus labāk atalgota darba piedāvājumus, ar tādiem konkurēt nav iespējams».

Jau ziņots, ka Krieviņš Pārresoru koordinācijas centra vadītāja pienākumus beigs pildīt 20.martā.

Par šī centra vadītāju Krieviņš kļuva 2012.gada janvārī gandrīz vienlaikus ar centra izveidošanu. Centra galvenie uzdevumi pagājušajā gadā bija Nacionālā attīstības plāna 2014.-2020.gadam izstrādāšana, darbs pie valsts līdzdalības tās kapitālsabiedrībās izvērtēšanas, ziņojuma sagatavošanas par stratēģijas «Latvija 2030» pirmo divu gadu laikā īstenotajiem uzdevumiem, kā arī atzinumu sniegšana dažādiem plānošanas dokumentiem.