Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Visticamāk, nosauks jauno LTV vadītāju un valdes locekļus

Šovakar pēc plkst.16 paredzētajā Nacionālās elektronisko plašsaziņu līdzekļu padomes (NEPLP) sēdē tiks nosaukts jaunais Latvijas Televīzijas (LTV) valdes priekšsēdētājs un divi valdes locekļi, biznesa portālu «Nozare.lv» informēja NEPLP priekšsēdētājs Ainārs Dimants.

Jau ziņots, ka uz LTV valdes priekšsēdētāja amatu kandidē mediju holdinga «Baltijas Mediju alianse» kādreizējais izpilddirektors Ivars Belte, pētījumu aģentūras «TNS Latvia» valdes priekšsēdētāja Ginta Krivma un bijušais LTV ģenerāldirektors Rolands Tjarve.

Uz LTV valdes locekļa amatu programmu attīstības jautājumos kandidē bijušais radio «Star FM» programmu direktors Patriks Grīva, reklāmas aģentūras «Lowe Age Latvia» izpilddirektors Sergejs Ņesterovs un LTV septītā kanāla satura redaktore Jana Semjonova.

Uz LTV valdes locekļa amatu finanšu un tehnoloģiju jautājumos kandidē VAS «Valsts nekustamie īpašumi» finanšu direktors Uģis Mālmanis un bijušais SIA «Baltcom TV» valdes loceklis Māris Skujiņš.

Kā ziņots, iespējamās tiesvedības saistībā ar LTV jauno valdes locekļu izvēli, visticamāk, procesu neapturēs.

Jau ziņots, ka vairāki pirmajā atlases raundā noraidītie kandidāti asi iebilduši pret NEPLP atlases metodēm. To starpā ir mūzikas industrijas uzņēmējs un bijušais laikraksta «Vakara Ziņas» redaktors Juris Millers, augstskolas «Turība» lektors Jānis Rušenieks, kas 90.gados vadīja televīzijas raidorganizāciju «RBS TV», kas 90.gadu beigās bankrotēja, kā arī bijušais «Sabiedrības par atklātību Delna» vadītājs Roberts Putnis, kas iesniedzis prasību pret NEPLP administratīvajā rajona tiesā.