Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Lāču mammu» Velgu Vītolu vairs nepazīt. Pārvērtību rezultāts

Tuvojoties Sieviešu dienai, TV3 «Ievas pārvērtību» raidījums radīts pavisam īpašs. Tā galvenā varone ir «Latvijas Lepnums» Velga Vītola – zvērkope, tautā mīļi saukta par «Lāču mammu». Kā jums patīk jaunā, modīgā Velga?

Tuvojoties Sieviešu dienai, «Ievas pārvērtību» raidījums veidots pavisam īpašs. Tā galvenā varone ir «Latvijas Lepnums» Velga Vītola – zvērkope, tautā mīļi saukta par «Lāču mammu». Viņas dzīvē prioritāte vienmēr bijuši bērni, daba un zvēri. Apģērbam Velga nekad nav pievērsusi īpašu nozīmi, jo uzskata, ka drēbes dzīvē nav galvenais. 

Piemēram, uz pieņemšanu pie Valsts prezidenta un uz Latvijas Lepnuma ceremoniju Velga saģērbās šādi – viena draudzene viņai sarūpēja humpalās pirktu blūzīti par Ls 1,50, bet otra draudzene – Velgas skolas biedrene aktrise Regīna Devīte – uzdāvināja šallīti. 

«Ievas pārvērtībās» Velga pirmo reizi mūžā krāsoja matus, pirmo reizi uzklāja grimu un pirmo reizi lakoja nagus. 

Velgas meita un dēls, kā arī viņas draugi ir patīkami pārsteigti. Arī pašas Velgas domas pēc raidījuma par pucēšanos mainās... «Es taču esmu skaista,» viņa saka, skatoties spogulī.