Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Slavenā Krievijas aktiera nāves apstākļi pagaidām neskaidri

Maskavas policija izmeklēs slavenā Krievijas aktiera Andreja Paņina bojāejas apstākļus, taču pagaidām policistiem neesot iemesla domāt, ka noticis noziegums, raksta kaimiņvalsts mediji.

Mediju rīcībā ir ziņas, ka aktieris miris trešdien, 6.martā. Patlaban policisti izvirzījuši versiju, ka noticis nelaimes gadījums, aktierim paslīdot uz dzīvokļa grīdas. Netiek izslēgts, ka kritienu aktieris piedzīvoja, jo nav izturējusi viņa sirds.

Vienlaikus gan tiek ziņots, ka aktieris uz tuvinieku zvaniem nav atbildējis jau vismaz četras diennaktis pirms nāves.

Visticamāk, ka pēdējās savas dzīves dienas Paņins pavadījis viens savā dzīvoklī, lietojot grādīgos dzērienus. Krievijas medijiem pats aktieris nav slēpis, ka daudz lieto alkoholu.

Kā ziņots, Maskavā atrasts miris Krievijā populārais aktieris Andrejs Paņins. 50 gadus vecais aktieris miris pēc negadījuma, kas noticis viņa dzīvoklī.

Aktiera mirstīgās atliekas viņa dzīvoklī atrastas ceturtdien, 7.martā.

Tiek ziņots, ka viņa tuvinieki sāka uztraukties, jo aktieris ilgi nav atbildējis uz viņu zvaniem, Krievijas medijam pastāstījis avots tiesībsargājošajās iestādēs. Pēc tam piederīgie devušies uz viņa dzīvokli, bet durvis nav izdevies atvērt.

Pēc to uzlaušanas, Paņina draugs ieraudzījis uz zemes aktiera mirstīgās atliekas.

Aktieris dzimis 1962.gada 28.maijā Novosibirskā.