Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Ēlerte pērn palielinājusi savus uzkrājumus bankas kontā

Ministru prezidenta padomniece Sarmīte Ēlerte pagājušā gada laikā ir nedaudz palielinājusi savus bezskaidras naudas uzkrājumus bankā, liecina Valsts ieņēmumu dienestā iesniegtā valsts amatpersonas deklarācija.

Pagājušā gada maijā iesniegtajā deklarācijā Ēlerte norādījusi, ka viņai banku kontos glabājas nedaudz vairāk par 39 730 latu. Savukārt deklarācijā, ko viņa iesniegusi februārī, redzams, ka bankas kontos summa ir palielinājusies līdz 40 360 latu. Viņa naudu bankas kontos uzglabā gan latos, gan eiro, tomēr lielākā daļa ir eiro valūtā. Viņai AS «Citadele Asset management» ir 100 vērtspapīri 513 403 latu vērtībā.

Savukārt nemainīgas palikušas parādsaistības - tās ir 37 240 latu apmērā.

Deklarācijā norādīts, ka Ēlertei pieder 2010.gada izlaiduma automašīna «Audi», kā arī viņas īpašumā ir zeme Virbu pagastā un divi dzīvokļi Rīgā.

Ēlerte gan deklarācijā nav norādījusi ienākumu gūšanas avotus, jo šo deklarāciju iesniegusi, tādēļ ka kļuvusi par Kultūras ministrijas konkursa komisijas locekli.