Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Belte vispirms vēlas runāt ar LTV darbiniekiem

Pirmais jaunieceltā Latvijas Televīzijas (LTV) valdes priekšsēdētāja Ivara Beltes darbs būšot sarunas ar LTV darbiniekiem par televīzijas pašreizējām problēmām un turpmāko darbu.

Kā Belte sacīja aģentūrai LETA, viņš esot dzirdējis, ka LTV darbiniekiem ir daudz informācijas par problēmām LTV darbībā.

Kļūšana par LTV valdes priekšsēdētāju viņam daļēji esot pārsteigums, jo konkursa 2.kārtā esot bijuši spēcīgi konkurenti. Taču Belte esot gandarīts par konkursa iznākumu.

Runājot par mērķiem un stratēģiju, jaunais LTV valdes priekšsēdētājs teica, ka to viņš jau iepriekš ir prezentējis un skaidrojis Nacionālajā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomē (NEPLP). Mērķu un attīstības skice viņam esot, taču svarīgākais esot vispirms runāt ar LTV darbiniekiem, jo mērķus, vīziju un stratēģiju esot jāizstrādā kopā ar kolektīvu.

Belte pagaidām nevēlējās komentēt NEPLP locekles Aijas Dulevskas izteikumus, ka viņa balsojumā par jauno LTV valdi nepiedalās, protestējot pret Beltes kandidatūru. Belte neesot precīzi iepazinies ar Dulevskas teikto un noskaidrojis, «ko viņam galu galā inkriminē». Kad būšot iepazinies, tad arī sniegšot komentāru. Jaunais LTV vadītājs uzsvēra, ka par savu līdzšinējo darbību viņš jau ir ticis iztaujāts un ir atbildējis uz dažādiem jautājumiem.

Kā ziņots, par LTV valdes priekšsēdētāju iecelts Belte. Vienlaikus par valdes locekli finanšu un tehnoloģiju jautājumos iecelts Māris Skujiņš un par valdes locekli programmas attīstības jautājumos - Sergejs Ņesterovs.

Jaunais LTV vadītājs Belte no 2011.gada ir «Video International Ukraine» ģenerāldirektors, no 2007.gada bijis «Baltijas Mediju alianses» izpilddirektors, no 2002. līdz 2007.gadam - SIA «TV3» pārdošanas direktors, SIA «Eniro» mārketinga vadītājs, AS «Diena» laikraksta «Diena» direktors, reklāmas nodaļas vadītājs, «106.2 Radio Rīgai» Mārketinga un pārdošanas nodaļas vadītājs, bijis Latvijas Reklāmas asociācijas prezidents un valdes loceklis, kā arī Latvijas Preses izdevēju asociācijas viceprezidents.

Jaunais valdes loceklis programmas attīstības jautājumos Ņesterovs no 2003.gada bijis reklāmas aģentūras «Lowe Age Latvia» izpilddirektors, «Mccann Worldgroup Latvia» komunikācijas holdinga stratēģiskās plānošanas vadītājs, no 1995.gada līdz 2003.gadam bijis projektu direktors un klientu servisa direktors reklāmas aģentūrā «Adell Saatchi&Saatchi Latvia».

Jaunais valdes loceklis finanšu un tehnoloģiju jautājumos Skujiņš bijis finanšu direktors SIA «Energo Capital», valdes loceklis un finanšu direktors SIA «Baltcom TV», valdes loceklis «HVE Balt-Com Fiber AB», finanšu direktors un analītiķis SIA «Alīna», valdes priekšsēdētājs Baltijas un Polijas reģiona vadības komitejā un kredītkomitejas loceklis SIA «Nordea Finance Latvia».

Uz LTV valdes locekļu amatiem pieteicās 45 kandidāti, kuru vārdi netika publiskoti. Pēc iesniegto dokumentu atbilstības izvērtēšanas nolikuma prasībām dalību konkursā turpināja 41 kandidāts.

Pēc pretendentu uzklausīšanas dalībai otrajā kārtā tika izvirzīti deviņi pretendenti - trīs katra amata kandidāti, kas saņēmuši NEPLP augstāko novērtējumu. Viens no šiem kandidātiem no turpmākas dalības konkursā atteicā