Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Ābols: Patīk, ka jaunie līderi turnīru uztver kā iespēju izaugsmei

Rīgas «Dinamo» statistiskie līderi KHL Cerību kausa turnīrā šīs sacensības uztver kā iespēju spert soli uz priekšu savā izaugsmē, un komandas galvenā trenera pienākumu veicēju Arti Ābolu tas ļoti priecē.

savā laukumā ar 7:4 atkārtoti pieveica Baltkrievijas komandu Minskas «Dinamo»

«Rezultāts ir stipri līdzīgs tam, kāds tas bija vakar, tomēr piekrītu, ka Minskas komanda šoreiz spēlēja labāk,» pēc cīņas izteicās Ābols. «Labi realizējām savus momentus un otro vakaru pēc kārtas guvām septiņus vārtus. Kad vajadzēja, palīdzēja arī Mikaels Telkvists. Puiši ir malači.»

Ābols izteicās, ka Telkvistu Rīgas «Dinamo» vārtos trešajā periodā nomainīja Māris Jučers, jo latvietim nepieciešama spēļu prakse, tomēr pats Telkvists sarunā ar aģentūru LETA izteicās, ka jau pāris dienas nav īsti vesels.

Tāpat trešajā periodā «Dinamo» spēlēja bez sava kapteiņa Mārtiņa Karsuma, kurš guvis kājas traumu. Tās nopietnību gan Ābols neprecizēja.

«Mani priecē, ka komandai šajā turnīrā ir jauni līderi - Roberts Bukarts, Oskars Cibuļskis, Andris Džeriņš un citi. No viņiem to gaidīja jau sen, bet vēl vairāk mani priecē tas, ka viņi šo turnīru uztver kā iespēju spert soli uz priekšu. Viņi pierāda, ka ir spējīgi spēlēt,» izcēla Ābols. «Vai būs grūti komandu noskaņot pēc diviem šādiem rezultātiem, to redzēsim tikai Minskā.»

«Spēle noteikti patika līdzjutējiem. Cīņa bija līdzvērtīga ar iespējām abos laukuma galos. Septiņi ielaisti vārti ir krietni par daudz, tomēr paši esam vainīgi, ka nerealizējām savas iespējas. Šodien spēlējam labāk nekā vakar,» izteicās Baltkrievijas komandas galvenais treneris Aleksandrs Andrijevskis, kurš neslēpa, ka komandas noskaņojumu ietekmējušas pēdējā laikā izskanējušās runas par kluba nākotnes neskaidrību.

«Darīsim visu iespējamo, lai Minskā situāciju labotu,» par komandas iespējām atspēlēties izteicās Andrijevskis.

Sērijas trešā un nepieciešamības gadījumā arī ceturtā spēle nākamajā pirmdienā un otrdienā notiks Minskā.