Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

IZM atkārtoti aicina pieteikties uz vadošiem amatiem

Izglītības un zinātnes ministrija februārī izsludināja atklātu konkursu uz divām vadošām amata vietām – valsts sekretāra vietnieks - Augstākās izglītības, zinātnes un inovāciju departamenta direktors un Augstākās izglītības, zinātnes un inovāciju departamenta direktora vietnieks zinātnes un inovāciju jomā. Ministrija atkārtoti aicina amata pretendentus pieteikties uz šīm amata vietām līdz 2013.gada 12.martam.

Galvenās pretendentiem izvirzītās prasības ir atbilstība Valsts civildienesta likuma 7.panta prasībām, augstākā akadēmiskā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība, pieredze vadošā amatā, teicamas angļu valodas zināšanas, kā arī izcilas komunikācijas, sadarbības un prezentācijas prasmes. Vēlama starptautiska pieredze izglītības vai zinātnes jomā.

Piesakoties pretendentam jāiesniedz motivēta pieteikuma vēstule, CV, izglītības un citu kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas, tajā skaitā angļu valodas zināšanu līmeņa apliecinoša dokumenta kopija, kā arī konceptuālas nostādnes par augstākās izglītības, zinātnes un inovāciju jomas attīstības virzieniem Latvijā tuvākajos trīs gados.

IZM aicina pieteikties pretendentus, kuru darba pieredze, zināšanas un prasmes ir atbilstošas izvirzītajām prasībām.

Plašāka informācija par vakancēm, pieteikšanās termiņiem un prasībām pretendentiem IZM mājaslapā http://izm.izm.gov.lv/aktualitates/vakances/4220.html, kā arī https://www.vestnesis.lv/