Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Voroņežas teātra izrādēm īpašs atlaižu piedāvājums 8. martā

Jau ziņojām, ka no šī gada 28. – 31. martam M.Čehova Rīgas Krievu teātrī viesosies labākais Krievijas provinciālais teātris - Voroņežas Kamerteātris! Turklāt Sieviešu dienā tiek piedāvāts iegādāties biļetes par īpašu cenu. Pērkot biļetes 8.martā jūs priecēs 30% atlaide. Atlaides tiek piemērotas arī skolēniem, studentiem pensionāriem, skatītājiem ratiņkrēslos un grupām. Tās apskatiet tabulā - fotogalerijā.

Biļetes var iegādāties: «Biļešu Serviss» un M.Čehova Rīgas Krievu teātra kasēs («bilesuserviss.lv», «trd.lv»).

Voroņežas Kamerteātra repertuārā ietilpst gan Krievijas klasiskā un mūsdienu dramaturģija, gan ārzemju klasiķu darbi.

Voroņežas Kamerteātris ir labi pazīstams Krievijas teātra aprindās, saņem Krievijas Federācijas prezidenta grantu, ir daudzu Krievijas un ārzemju teātra festivālu laureāts un dalībnieks. Pēc «Forbes» žurnāla (Krievija) versijas Voroņežas Kamerteātris iekļaujas 10 Krievijas interesantāko provinces teātru topā, kurus noteikti jāapmeklē.

Šī ir lieliska iespēja katram rīdziniekam tuvāk iepazīties ar pasaules mēroga klasisku dramaturģiju, baudot augsta līmeņa Krievijas teātra iestudējumu!

Andreja Platonova komēdija «Muļķi perifērijā»

  • 28. martā plkst. 19:00 (ceturtdiena)

*izrādi var apmeklēt no 12 gadu vecuma

Mazpazīstamajā Andreja Platonova lugā viss ir paradoksāli: varoņi ir neveikli, sižets ir anekdotisks, un komisms pēkšņi vairs neliekas tik komisks. Pilsonis Bašmakovs, kurš vienmēr ir respektējis un ievērojis likumu, pārliecina mātes un zīdaiņu aizsardzības organizāciju, tā dēvēto komisiju: OHMATMLAD, lai tā izsniedz atļauju veikt abortu viņa sievai Marijai Ivanovnai. Viņš uzskata, ka jau sevi kā tēvu ir realizējis savās pirmajās laulībās, un Marija pati sapņo aizbēgt prom uz mežu, lai kļūtu par barvedi, bet komiteja izlemj, ka Marijai bērns ir jādzemdē, lai vairotu iedzīvotāju populāciju. Vienu absurdu nomaina otrs, un visu šo ārprātu papildina fakts, ka visi komitejas locekļi varētu būt iespējamie bērna tēvi.

2012.gadā iestudējums “ Muļķi perifērijā» tika izvirzīta Nacionālajai Teātra balvai «Zelta Maska» nominācijās «Labākā mazas formas izrāde» un «Labākais režijas darbs».

pēc Anatolija Marienhofa romāna motīviem «Ciniķi»

  • 29. martā plkst. 19:00 (piektdiena)

*izrādi var apmeklēt no 16 gadu vecuma

Režisors rosina diskusiju par tēmu: Krievijas inteliģences līdzāspastāvēšana mūsdienu valsts varas pārstāvjiem, līdzīgi kā romāna risinātā tēma par Marienhofa laika varas kungiem un līdzcilvēkiem – un galu galā kļūst skaidrs, ka, iespējams, cinisms ir vienīgais instruments pašaizsardzībai šādos apstākļos. «Ciniķi» ir izrāde, kas aizrauj, sāpina un padara neiespējamu dvēseliski apcerēt, kas notiek uz skatuves, tā, it kā skatītājiem ar to nebūtu nekāda sakara..

Scenogrāfs, nopelniem bagātais krievu tautības mākslinieks - Nikolajs Simonovs.

Aleksandra Ostrovska komēdija «Ienesīgā vieta»

  • 30. martā plkst. 19:00 (sestdiena)

*izrādi var apmeklēt no 16 gadu vecuma

Režisora Mihaila Bičkova, iespējams, pats aktuālākais sniegums ir Aleksandra Ostrovska komēdija «Ienesīga vieta». Šis mūžīgais krievu stāsts mums vēstī par lugas galvenā varoņa Žadova morālo izvēli – tīra sirdsapziņa vai karjera? Ņemt kukuļus vai smagi strādāt, nespējot izlauzties no nabadzības?

Aktieriem izdevies radīt spilgtus tēlus, un izrāde kopumā atstāj spēcīgu iespaidu par pārliecinošu māksliniecisko sniegumu.

  • 31. martā plkst. 19:00 (svētdiena)

R.Šimmelpfenninga drāma «Pirms un Pēc»

*izrādi var apmeklēt no 16 gadu vecuma

Drāmā «Pirms un Pēc» ar ekscentriskiem elementiem ir vairāki desmiti unikālu tēlu, kuriem nav vārdu. Viņu katra iekšējā pasaule ir nedaudz kā milzīga gulta, kas aizņem gandrīz visu skatuvi.

Ar periodisku skatuves ainu maiņu, izrāde atgādina filmu kadrus: aktieri izrunā monologus, tad izsaka kādu repliku trešajai personai, un šī spēle atkārtojas divreiz – it kā šī verbālā šaudīšanās vienam uz otru notiktu no dažādiem skatupunktiem. «Pirms un Pēc» ir stāsts par to, kas notiek ar cilvēku viņa dzīves laikā, kas mainās viņu attiecībās: pirms un pēc pirmā intīmā sakara, pirms un pēc pirmās nodevības utt…Tā ir kliedzoša izrāde par cilvēka iekšējo vientulību un slāpēm pēc sapratnes ar filozofisku ietekmi uz skatītāju.