Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Eksperti atklājuši aktiera Paņina nāves iemeslu

Tiesu medicīnas eksperti neoficiāli atklājuši, kādēļ miris Krievijā populārais aktieris Andrejs Paņins.

Krievijas mediji ziņo, ka pēc iegūtās galvaskausa traumas aktieris noasiņojis. Pagaidām tās gan ir neoficiālas ziņas, jo ekspertu slēdziens gaidāms pirmdien, 11.martā.

Tiek ziņots, ka Paņins nokritis aptuveni no pusotra metra augstuma, ar galvu atsitoties pret kādu priekšmetu. Visticamāk, aktieris nelaimes brīdī bijis alkohola reibumā.

Speciālisti pieļauj, ka Paņins pēc kritiena bijis panikā un pārvietojies pa dzīvokli, jo viņa asinis bijušas daudzviet mājoklī. Policisti gan pauž pārliecību, ka noziegums pavisam noteikti nav noticis.

Būtiski, ka Paņina stenēšanu aiz dzīvokļa durvīm bija dzirdējuši kaimiņi, taču tikai dažas dienas vēlāk par notikušo pavēstījuši aktiera tuviniekiem.

Kā ziņots, Maskavā atrasts miris Krievijā populārais aktieris Andrejs Paņins. 50 gadus vecais aktieris miris pēc negadījuma, kas noticis viņa dzīvoklī.

Aktiera mirstīgās atliekas viņa dzīvoklī atrastas ceturtdien, 7.martā.

Tiek ziņots, ka viņa tuvinieki sāka uztraukties, jo aktieris ilgi nav atbildējis uz viņu zvaniem, Krievijas medijam pastāstījis avots tiesībsargājošajās iestādēs. Pēc tam piederīgie devušies uz viņa dzīvokli, bet durvis nav izdevies atvērt.

Pēc to uzlaušanas, Paņina draugs ieraudzījis uz zemes aktiera mirstīgās atliekas.

Aktieris dzimis 1962.gada 28.maijā Novosibirskā.