Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Ko seksā vēlas sievietes, ko vīrieši

Lai arī sievietes un vīrieši līdzvērtīgi sapņo par seksa piedzīvojumiem - lietot seksa rotaļlietas, nodarboties ar seksu lidmašīnā vai vilcienā, kā arī tikt iesaistīti sadomazohistiskās nodarbēs – tomēr sievietes to praksē ir īstenojušas biežāk,» liecina «BigIDEA » un Euro RSCG PR veiktā pētījuma «Vīrieši vs Sievietes» rezultāti.

Seksa pētījumu «Vīrieši vs. Sievietes» komentē radio DJ Valdis Melderis: Ja vien Latvijas vīrieši zinātu, ka ceturtdaļa sieviešu sapņo par tiem pašiem seksa piedzīvojumiem…

Apskatot pētījuma rezultātus, rodas pirmais iespaids, ka vīrieši vairāk sapņo, kamēr sievietes vairāk dara. Laikam tādēļ, ka galu galā sieviete ir tā, kam pieder galavārds gan partnera izvēlē, gan intīmo robežu novilkšanā.

Ja es pareizi saprotu pētījuma rezultātus, tad seksa rotaļlietas gandrīz katram trešajam ir nepiepildīts sapnis. Ja partneri nebaidītos par to runāt, sapņi varētu kļūt par īstenību, turklāt - abiem dzimumiem. Interesanti šķita ari tas, ka birojs laikam joprojām tiek uzskatīts par vīriešu varas teritoriju, varbūt tādēļ 40% procenti vīriešu tur justos drošāki seksā. Bet tad jautājums, kādēļ vēlmes netiek piepildītas? Ja vien viņi zinātu, ka gandrīz ceturtdaļa sieviešu sapņo par to pašu.

Pētījuma rezultāti rāda, ka sekss publiskā vietā interesē vairāk vīriešus, lai gan to jau paspējuši realizēt vienāds skaits sieviešu un vīriešu. Tas nozīmē, ka gribēt grib abi dzimumi, bet vīrieši atklāti par to atzīstas. Vīriešiem laikam pietrūkst asu izjūtu esošajās attiecībās. Runā, ka drošākais veids, kā atbrīvoties no uzmācīgas idejas ir - to īstenojot.»